Karadeniz Pet

Anne beslemiş mi, poposu neden şiş ve mor, çarpık bacak mı?

Mustafa Murat KARACAKAYA

Paylaşımcı Üye
................................

Son düzenleme:
Yeni doğan yavrularda öyle olur lütfen ama lütfen rahatsız etmeyin daha annesinin sıcaklığına ihtiyacı var

Yeni doğan yavrularda öyle olur lütfen ama lütfen rahatsız etmeyin daha annesinin sıcaklığına ihtiyacı var

Peki o zaman bir daha bakmayım.
Peki kursağı dolu mu?
Bir de internetten de baktım, hiçbir resimde popo kısmını böyle şiş ve mor görmedim, bu normal mi?
Çarpık bacaklılık kaç günlükken belli olur?

Çarpık bacaklilik doğar doğmaz olmaz 1 2 hafta arasında belli olur. Anne kursagi hemen doldurmaz yeni çıkmış daha yemekten çok anne sıcaklığına ihtiyaç duyarlar kuslarinizin ilk kuluckasi mi

Çarpık bacaklilik doğar doğmaz olmaz 1 2 hafta arasında belli olur. Anne kursagi hemen doldurmaz yeni çıkmış daha yemekten çok anne sıcaklığına ihtiyaç duyarlar kuslarinizin ilk kuluckasi mi

Ben 8 saatte beslemezse ölür diye biliyordum.
Özellikle poposunun mor olmasından çok endişelenmiştim.
Kuşlarımın ikinci kuluçkası, ilk yavrusu...

Son düzenleme:
Acemilik olmazsa bakacaktirlar inşaallah rahatsız etmeyin bence daha uzmanlardanda mesaj bekleyelim bakalim

Bu yavru normal dwğil yalnız. O kadar yavrum oldu 1 tanesi bile böyle değildi popo kısmı. Bence bir sorun var.

İnşallah düzelir,bencede fazla rahatsız etme kendi haline bırak

İnşallah düzelir,bencede fazla rahatsız etme kendi haline bırak

Sağolun Mustafa Bey, bir parça düzelme de var gibi.
Sanırım kabızlık var, bir parça dışkılamış, rahatlamış gibi biraz.
Artık rahatsız etmeyeceğim, inşaallah ciddi bir problem değildir.
Hayırlısı, inşaallah siz de kısa zamanda yavru alır, sağlıkla büyütürsünüz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

Arkadaşlar güncel....
İkinci kuş da geldi, ikisi de böyleler hatta daha da kötü olmuşlar....

Mustafa Bey siz bu şekilde bakarsanız yavru kaybı olur bence çok rahatsız etmeyin ben yavrularda böyle gördüm

Geri