petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anne fazla yem yiyor ve Durgunlaştı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sekerse_tehlike tarafından 14 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    Anne ile babayı ayırdım kafesler yan yana yavrular yem e düştükten sonra aynı kafeste tutmaya devam ettim 2 gündür dişide yani annede bir durgunluk söz konusu normalde hiperaktif olan anne hiç ısırmıyor sesi cıkmıyor ötmüyor habire yem yiyor bide kendini taşımakta zorlanıyor acaba hasta olma ihtimali var mı yoksa yeni bir yumurta belirtisimi bu vucudunda? Aşağı çok düşüyor uçma gücü düştü kanatları iyi çırpıyor ama bi ağırlk var üzerinde sanki daha önce olmamıştı yada ben dikkat etmemiştim şuanki hali

#1 sekerse_tehlike, 14 Aralık 2015
    Son düzenleme: 14 Aralık 2015
  2. Cüneyt Kaya

Beğenileri:
    0
    Tuylerini kabartmis hasta gibi ama uretimci ustalar bu durumu daha iyi analiz eder tekrar yumurtlama ihtimalini

3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  4. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    1resimde girdugum kadar ishal kuş kanarya yemi verin bide bence hasta yada eşinden ayrıldığı için bağlı kuşlar bölge oluyor erkek beklediğinden şuan tek brskendiyse güçsüz olabilir

5. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0
    Aslinda ishal di evet ama bitane oral çözelti veriyordum suyuna onu ictikten sonra bu hale geldi ishal ilaci oysa anlamadim 7 gunde bir kullanin yaziyor ustundede simdi tekrar vermem daha dun bitirdi suyunu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. levent b

levent b Member

Beğenileri:
    23
    İnşallah kuruma hastaligi değildir. Elinizle bi kontrol etmenizi oneriririm. Kusta Zayıflama var mi gogus kemiği belirgin mi?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sekerse_tehlike

Beğenileri:
    0

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    bence yavrulara baktığı için yoruldu bi kaç hafta erkekle aynı kafese koyma yine çiftleşmesinler

Sayfayı Paylaş