Karadeniz Pet

Anne kuş yavruyu beslememiş

• Konbuyu başlatan Tuğrul KAYA
  • Başlangıç tarihi
T

Tuğrul KAYA

Guest
Arkadaşlar anne kuş 3 gündür düzenli yavruyu besliyordu fakat şu dakka eve geldim kursağında beyazlık yok yani bom boş. Şu anda tiz sesle ötüyor yavru. Anene kuşta üzerinde yatıyor kuluçkada. Sizce ne yapmalıyım?

nu44g.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
şırıngayla kuşu besleyin netten araştırın yavru mamaları diye

Daha ellemeyin anne besleyecektir yavruları,şimdi ellerseniz kıllanabilir.Diğer kişilerinde görüşünü alalım tabii

Daha ellemeyin anne besleyecektir yavruları,şimdi ellerseniz kıllanabilir.Diğer kişilerinde görüşünü alalım tabii
şırıngayla kuşu besleyin netten araştırın yavru mamaları diye

Eskiden beyaz oluyordu acaba direk yemmi kusuyor yoksa rengi normalmi kursağın? Şişkin (azıcık) ama içi boşmu dolumu bilemedim işte resim.

nu44g.jpg

Diğer yumurtada 19 u tarihli imiş bende neden çıkmadı diyordum (17 sanıyordum)

Abi karnı davul gibi zaten bu gün yemesede birşey olmaz böyle sık eline alma yavru sağlığı açısından da iyi değil :) Anne besler onu,dişi kuşa bırak işi :)

Abi karnı davul gibi zaten bu gün yemesede birşey olmaz böyle sık eline alma yavru sağlığı açısından da iyi değil :) Anne besler onu,dişi kuşa bırak işi :)

Karnı o nedenlemi şiş? kabız olmasın yav yavrucağız. Ciddisin dimi ondan öyle şiş karnı (ilk defa muhabbet kuşu yavrum oldu)
Diğer yumurta ile arasında 4 gün olacak bu bir sorun olurmu yavru açısından? Yavru yarın çıkar diye düşünüyorum.

Valla abi bilmiyorum kabızmıdır ama karnı dolu olduğu kesin bi önceden tecrübesi olan baksın derim ,benim tecrübem yok bu konuda

Arkadaşlar,konu üzerinden baya zman geçmiş ancak. bizim yavruda da benzer durum var. karnı şiş. ama burdakinden farklı olarak kursağı iki taraflı dolu. bir de yuvalıkta böyle sırt üstü değil,yumurtaların üstüne doğru yüzükoyun yatıyor.

Elledikten sonra hiç bakmayabilir insan kokusu sinerse öldüredebilir yavruyu bilginiz olsun .

Geri