petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anne Muhabbet Kuşu Sorun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Bilici tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Bilici

Arkadaşlar Benım Anne Muhabbet Kuşu Kafesıin Altına Yerleştirdiğim Lapıdı Yiyor Sebeni Nedir Zararı Varmıdır ?

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim dişi kuşumda kafes tabanı ve sulugun kenarını yemeye çalışıyor gagasına zarar verecek diye korkuyorum nedeni nedir gaga taşı bile var

3. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    benim kuşlarda telleri ,duvar boyasını yuvalığı alt gazeteyi ne bulsa kemiriyor sanırım kuşların doğasında var kemirme alışkanlığı bi sorun olacağını zannetmiyorum

4. Tunç ÇAĞATAY

Kemirme dediginiz şey sıkıldıgından oynayacak bişeyler arar eğer yumurta yoksa yumuta varsa onu alıp yuvaya goturmek için kemirir

5. Burak Bilici

Valla bildiğiniz kağıdı yiyor :) anlamaıdm neden ? kağıdı yiyorsa zarar veriyomu Sarışınıma Onu öğrenmek istiyorum veya bir hastalığımı var

6. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    beyaz kağıt serin , gazete boyalı olduğu için zarar verebilir..

7. hero

hero Guest

bendeki dişi kuş tabandaki gazeteyi yedikten sonro öldü ilgisi var diye düşünüyorum artık kum koyuyorum

Sayfayı Paylaş