Karadeniz Pet

anneden tuhaf davranışlar

Baba besliyor ise zaten siz ev ortamında besliyorsunuz yavruların hepsini ayırın baba ilgilensin sabahları babayı anne ile.birakin çiftleşme gerçekleşsin sonra beslemesi ici babayı salar yavruların olduğu kafese alırsınız onlarda beslenir bu arada yem kıran yavrular diğer yavrularda az çok besler bir kere anneden darbe almış yavru afallamıştır ama toparlar kendini venyavrukar başka kafese alındını genelde uyku pozisyonunda oluyor çoğu zaman benim tavsiyem bu yönde baba besledim anne bir kere yavruya saldırmış kuluçka hazırlığına girmiş

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baba besliyor ise zaten siz ev ortamında besliyorsunuz yavruların hepsini ayırın baba ilgilensin sabahları babayı anne ile.birakin çiftleşme gerçekleşsin sonra beslemesi ici babayı salar yavruların olduğu kafese alırsınız onlarda beslenir bu arada yem kıran yavrular diğer yavrularda az çok besler bir kere anneden darbe almış yavru afallamıştır ama toparlar kendini venyavrukar başka kafese alındını genelde uyku pozisyonunda oluyor çoğu zaman benim tavsiyem bu yönde baba besledim anne bir kere yavruya saldırmış kuluçka hazırlığına girmiş

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorumunuz için teşekkür ederim Mustafa Bey. Evet anne hazırlanıyor deli gibi kalamar tüketiyor yuvalıkta bekliyor ve sürekli çiftleşiyor. :(

Babayı bebrklerin yanına aldım. İyi beslendiklerinden çok emin oldum :)

Ekli dosyalar

• 20180413_200011.jpg
    20180413_200011.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 10
Yavruları ayrı kafese alıp babalarını da o kafese koyun. Günde 2-3 kez 10’ar dk dilinin yanına atın çiftleşsinler.

Anne ile de kalabilir yavrular ilede sıkıntı olmaz. Ben bayağı bi geç kalmışım konunuza umarım her şey yolundadır

Anne ile de kalabilir yavrular ilede sıkıntı olmaz. Ben bayağı bi geç kalmışım konunuza umarım her şey yolundadır
Teşekküt ederim düşünceniz için. En büyüğü 33 en küçüğü 29 günlük 3üde aspur ve kabuksuz yem yiyebiliyor karınşarını doyurabiliyorlar. Kafesin dışına çıkmak için bağıtıp duruyorlar. Ufak ufak uçuş denemesi yapıyorlar :) herşey yolunda çok şükür