Karadeniz Pet

annem muhabbet kuşu yakalamış

selen canaydın bedel

Onursal Üye
ekmek almaya giden annem muhabbet kuşu alıp eve dönmüş..elini falan ısırmıyormuşş.yarın sabah kafes götürücem vitamin almam gerekir mi?

vitamin i bilmem de su verin kuşa şu sıcakta en fazla ihtiyaç duydukları şey

vitamin i bilmem de su verin kuşa şu sıcakta en fazla ihtiyaç duydukları şey

onlar veriliyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

Ve yeni kizimizin fotograflarini atiyorum ele alisik omuza falan konuyor kuyrugu yok sanirin french month
yberahu8.jpg
gu2y5y5e.jpg
razeqydu.jpg

Cok sevimli ya suluk falan alicam simdi kucuk kaseden su iciyorr :))

frenc mont felan degil genelde dısarıdan yakalanan kusların kuyrukları kopuk oluyor dogaya alıskın degıller hemen kopuveriyor :d Kuş tas gibi dişi :D
Sevindim bunu duyduguma hic otmuyor sessiz sessiz tv izliyor simdi anneme dedim bu nasil kus diye..benim evdekiler ciyak ciyak bagiriyorlar buda tam tersi alisik degilim :)

Sevindim bunu duyduguma hic otmuyor sessiz sessiz tv izliyor simdi anneme dedim bu nasil kus diye..benim evdekiler ciyak ciyak bagiriyorlar buda tam tersi alisik degilim :)

yenı geldı ya yakında oda baslaar ötmeye sımdı etrafı tanıyor o cok sinsi bişeye benziyor :) belkı konusuyordur :D

yenı geldı ya yakında oda baslaar ötmeye sımdı etrafı tanıyor o cok sinsi bişeye benziyor :) belkı konusuyordur :D
Arkadaslarinin sesini actim youtube den sadece bakti hic orali degil sanki ben o otenlerden degil tam bir hanimefendiyim diyor ahahah peki bu kus ciftlesebilir mi direk aklima o geldi kuyrugu yok dedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

selen hanım siz mi yazdınız bu yaızyı
Hangi yaziyi teldrn giriyorum

Arkadaslarinin sesini actim youtube den sadece bakti hic orali degil sanki ben o otenlerden degil tam bir hanimefendiyim diyor ahahah peki bu kus ciftlesebilir mi direk aklima o geldi kuyrugu yok dedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

Hangi yaziyi teldrn giriyorum

direk aklına gelene bak vay arkads ne güzel ele alıskın daha ne istiyorsun belkide konusuyor felan :D kuyrugu 1 aya kadar cıkar köküne bak bakalım bi ne durumda. Yanına senin erkeklerden birini koy işte bak nasıl ciftlesio :D

direk aklına gelene bak vay arkads ne güzel ele alıskın daha ne istiyorsun belkide konusuyor felan :D kuyrugu 1 aya kadar cıkar köküne bak bakalım bi ne durumda. Yanına senin erkeklerden birini koy işte bak nasıl ciftlesio :D
Ahahah 1 tane erkek var bende dover bunu diye korkuyorum esli o uyuyor simdi feci tatli bu sanki kuyrugu kesilmis gibi duz kesilmemiste yan kesilmis gibi

Ahahah 1 tane erkek var bende dover bunu diye korkuyorum esli o uyuyor simdi feci tatli bu sanki kuyrugu kesilmis gibi duz kesilmemiste yan kesilmis gibi

tamam dibinden kopar sen onu da yenisi cıksın . Eşi olmayan erkegın yanına at sen onu eş olsunlar madem cıftlesmesını ıstıyon :D

avusturalyadan yazan bir bayan vardı o siz degilmisiniz

aman tanrım didim :D