Karadeniz Pet

Annemiz bizi yuvadan attı:)Maşallah

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Selamun aleykum arkdaşlar zorlu bir kuluçka sonrası çok şükür ALLAHA bu noktaya geldik,erkek kuşumun agresif tavırları yüzünden dişi kuşum 4 tane yumurtaya yatarken yumurta kontrolü bile yapmadığım halde bir akşam yuva içerisinde patırtı ve gürültü duyunca bir baktım erkek kuş bütün yumurtaları harap etmiş büyük bir üzüntü ile yuvalığı temizledim. Sonrasında dişi kuşum 3 gün sonra yeniden yumurta yapmaya başladı yine 4 yumurta oldu, İlk yavru çıktıktan 5 gün sonra sanırım erkek kuşum çiftleşme isteği nedeniyle sürekli yuva içerisinde dişi kuşu huzursuz ediyordu ve bir baktım şu an ki sarı yavrunun kanadı kan içerisinde büyük bir panik ile erkeği yuva dışına çıkarmaya çalıştım.
Usta hakkını helal et bu görüntü de senin emeğin var [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION]
Erkek kuşu ayırdım dişi kuşumun 4 yumurtasından bir tanesi boş çıktı,3 yavruyu bitgin bir halde olmasına rağmen tek başına büyüttü,akşam baktım en küçük yeşil renk yavruyu yuvadan atmış şu an 29. gününde sarı yavru 33 günlük diğeri 31 günlük kafes zeminine ak darı ve dal darı bıraktım, Dişi de sanırım kızgınlık yumurtası var. Erkeği bir kaç gün sonra tekrar yanına atmayı düşünüyorum. Keyifli Hobiler Dilerim. Maşallahı esirgemeyin Daha iyisi sizlerin olsun.
bY8n1G.jpg

rRLAoz.jpg

o9Qb47.jpg

Maşallah ne kadar tatlılar

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MaaşAllah çok güzeller.

maşallah,emeğinizin karşılığını almışsınız,sağlıklı ve hayırlı üretimler.

maşallah, şekkeeer gibilir...

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
süreci okudum, zamanın da müdahale etmişsiniz,
bazı erkeklerin bakıcı yönü zayıf oluyor malesef, bunda erkeğin
fazla kızgın olmasina etkili oluyor.
Bundan sonra tekrarlamaz inşallah.

Maceralı bir süreç olmuş geçmiş olsun. Ben de benzer sıkıntılar yaşıyorum şu an inşallah ben de mutlu sona ulaşırım.

Maşallah.
Ömürleri uzun olsun İnşallah.
Bol ve bereketli üretimler.

MaaşAllah çok güzeller.

Anne babanın resimleri de koysaydınız. Maşallah

maşallah,emeğinizin karşılığını almışsınız,sağlıklı ve hayırlı üretimler.

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
süreci okudum, zamanın da müdahale etmişsiniz,
bazı erkeklerin bakıcı yönü zayıf oluyor malesef, bunda erkeğin
fazla kızgın olmasina etkili oluyor.
Bundan sonra tekrarlamaz inşallah.

Maşallah, çok güzeller.

Maceralı bir süreç olmuş geçmiş olsun. Ben de benzer sıkıntılar yaşıyorum şu an inşallah ben de mutlu sona ulaşırım.

Maşallah.
Ömürleri uzun olsun İnşallah.
Bol ve bereketli üretimler.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum,Hepimiz emek veriyoruz bu yüzden hiç birimizin emeği boşa cıkmaz inş dedğim gibi dişi de yumurta var demiştim akşam bir baktım yumurtlamış yavruları babanın yanına aldım süreç zor olmasa iyiydi.

Maşallah, üçü de çok tatlı ve sağlıklı. üçü de dişi mi ne? bana öyle gibi geldi.

Maşallah Usta helal olsun sağlıkla yeme düşerler inşaallah zaten sarı yavru yer gibi

Yanında erkek yokken yapılan yumurta dölsüz olmaz mı?

Aynen boş zaten yumurta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

Maşallah Usta helal olsun sağlıkla yeme düşerler inşaallah zaten sarı yavru yer gibi

İnş usta saolasın sarı salmada haberin var diğerleri de daha beklemede

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:17 --

Maşallah, üçü de çok tatlı ve sağlıklı. üçü de dişi mi ne? bana öyle gibi geldi.

Tşk sibel hnm daha güzelleri sizin olsun, Bu çift'den hep dişi ağırlıklı yavru aldım,yani şimdilik öyle sanırım

Son düzenleme:
Maşallah tüyleri gibi ömürleride çok olsun...