Karadeniz Pet

Annenin Yavruyu Dövmesi

canım yaaa kıyamam ben ona :( inşallah düzelir yem kıramıyo değil mi

Kıramıyo çünkü daha hiç yuvadan çıkmamıştı, kendine gelse diğer yeni yavruların yanına atarım onlardan öğrenir, yada şırıngayla beslerim ama yarası tekrar kanama yapmasın diye ellemiyorum.

inşallah bu günü atlatır benim tk düşündüğüm inşallah yarası mikrop kapmaz

çok üzüldüm ya işalah düzelir merak ettiğim gözünde problem varmı muammer bey resimde belli olmuyor gözünü kör etmemiştir umarım :(

kardeş başka kafese koyduysan iyleşebilir yoksa bilemem yani

inş düzelir fotosuna bakamayırum bile canım yanıyo resmen :(

o didiyi degistirseniz olmazmi en azinda gelecekte yavrularini dövmez kiyamam isallah birsey olmaz...bakamadim bile cok üzüldüm...

muammer bey çok geçmiş olsun böylesine kötü bi durumda ne ypaılması grk kimse bilemez ama yavruya geçrekten acıdım ilk defa bu kdr ağır örüyorum iim parçalandı yaa .s

Hepinize teşekkürler arkadaşlar şimdi biraz daha iyi , tek kafese aldım yalnız duruyor, çok susamış vitaminli su verdik kana kana içti, suyu içtikten sonra hareketlendi yerde biraz yem yemeye çalışıyordu, bulunduğu kafese tünekte takmadım tırmanmaya çalışmasın diye. Elime alıp tekrar kontrol ettim kanadının altını da yaralamış annesi.

Çok yazık olmuş İnşAllah erkenden geçer yarası :)

Şuan biraz daha iyi kendisi su içiyor, yem yemiyor şırıngayla yaklaşık 2-3ml mama verdim

aman ustam yaşar İnşAllah. O vicdansız anası napıyor?

Geri