petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anneye ek besin olarak ne verilir ?

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve Bilal Enes tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Bilal Enes

Geçen hafta yumurtalarıyla birlikte bi çift aldım ve ilk yavru bugün yumurtadan çıktı . Şuan 5 yumurta daha var. Yavruların büyümesi sırasında anne kuşa ek bir besin vermeme yada herhangi ek bişey yapmama gerek var mı ? Bu konudaki bilgilerinizi paylaşabilirseniz memnun olurum.

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yavrusu olan her kuşa her gün mama yapılıp verilir ki annne baba yavruları besleyebilsin. çok deneyimin yoksa eger yarım haşlanmış yumurta rendelenmiş havuç ve galete ununu kaarıştırarak verebilirsin. hatta şimdi yapabilirsin bunu her gün yapman gerekiyor

3. Bilal Enes

Öneriniz için teşekkür ederim dediklerinizi deneyeceğim

4. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
  5. Bilal Enes

6. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    kendiniz yaparsanız daha iyi olur.

7. Bilal Enes

Tamam teşekkürler

8. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    yumurtanın sadece sarısını mı yoksa beyazını da mı atmak lazım.ben sadece sarısını atıyorum kalanı yiyorum :)

9. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    afıyet olsun resul :)

10. Tunç ÇAĞATAY

Mamayı bilmeli kuş tabi eğer daha önce yemedi ise şuan vermek pek mantıklı değil yemiyecektir çünkü mama alışkanlığı yumurta sırasında yapılmaz.

Sayfayı Paylaş