Karadeniz Pet

Antalya' da üretici varmı acaba.?

bymuhabbet

Yeni Üye
Konu başlığında da belirttiğim gibi Antalya da Üretici var mı acaba.?

Ben yardımcı olabilirim antalyada ureticiyim

bende bucakta üniversite öğrencisiyim iyi erkek kuşa ihtiyacım var

Ben yardımcı olabilirim antalyada ureticiyim

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim .Burdur da yaşıyorum ben. Çevremde damızlık erkek kuş bulamadım en yakın antalyayı düşündüm. . 1 yaşlarında iri cins bir kuş arıyorum. Hollanda veya çekoslavak olabilir. Eğer elinde buna benzer kuşlar varsa iletişime geçelim. Ya ben Antalyaya geldiğim zaman alırım. Yada bazen arkadaşlar gezemeye geliyo onlar ile aldırırm. Tekrar dan teşkkür ederim.

Bende aynı sorun var arkadaşın konusuna dadandım ama tamamen aynı sıkıntıdan muzdaripim

Su anda elimde jumbo ve kırık 1-7 ay arasında kuslar var. Ama soyle bir durum da var. Jumbo disi vasıflı kus arıyorum. Onun dısında kırık kus satabilirim. Veya satabilecegim birkac tane jumbo olabilir. Eger detaylı bilgi almak isterseniz imzamda bulunan telefon numarasından ulasabilirsiniz. Ulasamazsanız buraya yazın tekrar yardımcı olayım

Kırıklar jumbo kırığı ise ben alabilirim fiyatta uygun olursa eğer

Kırıklar jumbo kırığı ise ben alabilirim fiyatta uygun olursa eğer

Emre ORHAN valla konuyu ben açtım ama kuşları sen kapacan gibi...:D. Eğer sana uygun olursa al tabi lafımız yok:) . Umarım ikimizde istediğimiz kuşları bulabiliriz..:cool:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 20:30 --

Su anda elimde jumbo ve kırık 1-7 ay arasında kuslar var. Ama soyle bir durum da var. Jumbo disi vasıflı kus arıyorum. Onun dısında kırık kus satabilirim. Veya satabilecegim birkac tane jumbo olabilir. Eger detaylı bilgi almak isterseniz imzamda bulunan telefon numarasından ulasabilirsiniz. Ulasamazsanız buraya yazın tekrar yardımcı olayım

Ya gerçekten çok sağol. Satmayı düşündüğün kuşların resmini koyabilir misin. Burda kuşçulara baktım. 30 40 tl lik kuşlara 60 tl diyorlar. Değse tamam paraya acımayacağım ama. Hiç de değecek gibi değil inan

sen yine iyisin ben jumbo kırığı kuşu almak istedim diğer kuşlara göre biraz irice sadece 100 tl dedi koşarak uzaklaştım :D bu bölge de bu sıkıntı var sadece pakistan yerli pakistan yerli kırma var.

sen yine iyisin ben jumbo kırığı kuşu almak istedim diğer kuşlara göre biraz irice sadece 100 tl dedi koşarak uzaklaştım :D bu bölge de bu sıkıntı var sadece pakistan yerli pakistan yerli kırma var.

Evet bende Çekoslavak albino dişi vardı 1.5 yaşında. eş bulamadım 10 aylık hollanda erkeğe eşe attım.Daha yeni yeni erkek dişiye yanaşmaya başladı. Bakalım nolcak bekliyoz.. Tek bir dişi kaldı yazık ona bi erkek bulamadım gitti. Bu çırpınışım nedeni o zaten. Eğer buralarda bulursam sana da haber veririm.;)

Ben fotoları koyarım ama gelip gozunuzle gormenizi isterim. Cunku fotograf aldatıcıdır. Ne sizi magdur ne kendimi zan altında bırakmak istemem

Ben fotoları koyarım ama gelip gozunuzle gormenizi isterim. Cunku fotograf aldatıcıdır. Ne sizi magdur ne kendimi zan altında bırakmak istemem

Valla zaten sizin üretimhaneye google haritadan baktım. Havaalanı yoluna yakın. Geldiğim zaman kesin uğrayacağım. Tabi sizde uygun olursanız. Fotoları ön bilgi olması açısından rica ettim. Ayrıca ilginiz için ayrıca teşekkür ederim

Geri