Karadeniz Pet

Antalya dan herkese bol bol selam

• Konbuyu başlatan serkan sağlam
  • Başlangıç tarihi
S

serkan sağlam

Guest
Merhabalar arkadaşlar ismim serkan antalya merkezde yaşıyorum ufak çaplı hobi amaçlı yaklaşık 32 çiftle (şimdilik 21 tk bol yavru durumunda) üretim yapıyorum site çok başarılı bilen bilmeyen bir çok kişiye faydali olucak bilgiler var tekrar herkese merhaba

Hoş geldin aramıza Serkan
İyi forumlar
Hayırlı üretimler

Maşallah hayırlı üretimler

Maşallah 21 takımdan kaç yavru aldınız şu ana kadar?ve ne kadar sürede aldınız yavruları toplamda?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhaba :) aramıza hoş geldiniz...

Hepinize tek tek teşekkür ederim hosbuldum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

Maşallah 21 takımdan kaç yavru aldınız şu ana kadar?ve ne kadar sürede aldınız yavruları toplamda?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Inan şuana kadar kaç yavru aldım saymadim ancak yaklaşık 40 günde bir 20 ile 35 adet yavru alıyorum bu aradaki fark ta tamamen benim kuslarimla ilgim ile alakali ne kadar ilgi o kadar yavru bazı çiftlerden 2 ile 3 yavru bazilarida 4 5 arasında yavru büyütüyor buda tamamen kuslarla alakalı temmuz ağustos ayında üretim yapmıyorum malum antalya çok sıcak kuslarimi da dinlendirmis oluyorum bazı çiftler daha kafeste yavru varken yumurtluyor bazilarida yavruları aldıktan sonra

Hoş geldiniz. Antalya katılımcıları arttı maşallah (= Hayırlı üretimler olsun.

Hoşgeldiniz. Sizin üretim hanenin ortamını ve kuşlarınızı kafeslerinizi görmek isteriz. Bence bizi bilgilendirmeye ilk bu şekilde başlayabilirsiniz. Kuşlarınızı görmeyi çok isterim :)

hoşgeldiniz.hayırlı üretimler olsun.alttaki arkadaşın dediği gibi üretimhanenizi görmeyi isteriz.

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:23 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

Becerebildigim kadari ile daha sonra detaylı resim koyarim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:30 -->-> Daha önceki mesaj 11:23 --

[
Bunlarda daha yeni ayirdigim yavrular

maşallah o üretimhanede daha da arttırırsınız takımları.:)
http://hizliresim.com/54NQB5

Arttırmak sorun değilde özellikle yazın bakmak zor pek vaktim olmuyor maksimum 50 çift olabilir belki