Karadeniz Pet

Antalya'dan merhababalar

Mehmet KILINÇ

Meraklı Üye
Merhaba.
Antalya'dan mehmet ben. Bir kızımız var daha yeniyiz, benim de ilk kuşum. Abim ve ablamda vardı severdim ama bana da nasip oldu :) Alalı daha 3 hafta oldu yavaş yavaş alışıyoruz birbirimize. Bu forumdan çok bilgi edindim. Aranıza sessizce girmekten dolayı çok mutluyum :)

20130401224220.jpg

Son düzenleme:
Hoşgeldin hemşerim..Herzaman her konuda bizlere danışabilirsin yardımcı oluruz..kuşada maşallah çok güzel renkte dişi yerli bir kuş..

Hoşgeldin aramıza maşallah çok güzel bir kızın var

Aramıza hoşgeldiniz.

kafesiniz şuan için ideal ama değiştirme gibi imkanınız var ise tabikide biraz daha büyüğüne ve renkli olmayan bir kafes tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır..Yem ve su haricinde kuşa mutlaka haftada 2 kez mama 1 kezde süpervit vererek uzun yıllar canlı ve sağlıklı bir şekilde yaşamasını sağlarsınız..

teşekkürler.
kafesi bakmıştım bir kaç gün önce pahalı dediler. naturbird.com dan baktım şimdi. çifthane kafes alsam olur mu?

mama konusunda yardımcı olabilir misiniz bilgim yokta :(

Son düzenleme:
Mehmet bey kafes olarak çifthaneye gerek yok ..Tek kuş için normal boyutlarda bir kafes yeterli olur..

Mama olarak yarım haşlanmış yumurtayı rendeleyin , üzerine 3 te 1 havuç rendeleyin , 2 adet bebek bisküvisini un haline getirerek ilave edin ve az pirinç unu ve irmik ekleyerek klasik bir mama hazırlamış olursunuz..

hosgeldiniz aramiza mehmet bey cok tatli bir ku$ ma$Allah :)
ismi nedir ? :)

Tontiş koyduk ismini. Bugün yeni kafes aldım, heralde güveni geldi bana kafese elimi atar atmaz elime geldi. ben çıkartıyorum o kapıda bekliyor :)

maaşllah kuşunuz çok güzel aramıza hoşgeldiniz...

öncelikle hoşgeldiniz...kuşunuz güzel maşaallah...yeni kafes almışsınız hayırlı olsun.tahta tünekler kullanın....ALLAH kolaylık versin...

Kafesin düzenlenmeye ihtiyacı var.

Teşekkürler. Yeni kafes aldım büyük. 40x40x40 ebatlarında.

öncelikle hoşgeldiniz...kuşunuz güzel maşaallah...yeni kafes almışsınız hayırlı olsun.tahta tünekler kullanın....ALLAH kolaylık versin...

Teşekkürler. iki tane tahta, bir tane plastik tüneğim ve merdivenim var. Yeni kafes geldiğinden beri kuşum daha da rahatladı.