petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Antepten Selamlar

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Sado Çakır tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    S.a Öncelikle Muhabbet kUsu Yetıstırmede Yenıyım Pek Anlamam CInsınden Vs Burayada Uye Oldum Ins Bısıler Orenırım. Bunlarda Yenı Yavrularım. Suan Babası Ile Annesını Cekmedım 2 Çift Kusum Var.

Yavruların resmı: Resim 1: http://i.hizliresim.com/gkYZjb.jpg

resim 2: http://i.hizliresim.com/mGN1r2.jpg

Son Bişi daha Sorcam Konuyu Yanlıs Açtıysam Affınıza Sıgınıyorum Diger Çift Muhabbet Kusum Yanı Bu Resme Koyduklarım 2 Gun Oldu 1 yumurta Dogurdu Dişi Ara SIra Yattıgını Goruyorum Fotograflarıda Sımdı cektım Dısardaydı Aceba 1 yumurtadan baska dogururmu yoksa Sadece bır yumurtayamı Yatar pek anlamadıgım ıcın kararsız Kaldım 2 qun oluyor yumurtayı doguralı Yerlerıde Baya Yuksekte Merdivenle Üç AYakla Cıkıyorum Yanı Tavanla Sıfıra Sıfırlar resımlerıde Bunlar.:

Resim: http://i.hizliresim.com/7o1Mom.jpg

2. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Dölleme olmadıysa kızgınlık yumurtasıdır muhtemelen(boş) 4-6 gün sonra ışık tut bakalım damarlanma varmı
    Aleykümselam

3. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    pekı oyle yaparım yorumun ıcınde tşkler

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Normalde gün aşırı yumurtluyolar, ender de olsa ikinci yumurta gecikebilir bir süre. Eğer başka gelmezse çok büyük ihtimal kızgınlık yumurtası Ezel'in söylediği gibi. Üzerine yatarsa bakarsın damarlanma olup olmadığına.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ve aleykum us selam.Maşallah kuşlarına da yavrularina da o yumurtanın devamı gelir sen merak etme.

6. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    ıns dewamı gelır cıkıp bakmak da ıstemıyorum kızar dıye bırde cınslerı ne aceba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:45 --

Kusumun Yumurtası Ikı Tane Olmuş:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

Aynen ymurta 2 tane Olmus aceba fazlalaısrmı bırde yumurta ıkı tane Olmussa Kızgınlık yumurtası degıldır degılmı

Sayfayı Paylaş