petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anüs bölgesindeki tüyler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BebeQ61 tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaslar öyle fazla tüy döken bir kus değil normal yani bugün sanki elime aldığımda anüs kısmında az acılma görür gibi oldum tüy anlamında bende is ciddiliğe varmadan bilgi almak istedim sizden. Normal mi olurmu yani? Daha cok ciddilesirse ne yapmam gerek acaba?:)

2. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    dışkısı nasıl normalmi ishalmi ?

3. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Normal masallah :)

4. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    peki kendimi dökülüyo tüy yoksa kuşmu yoluyor?

5. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Gördüğüm kadarıyla kendi yolmuyor kendiliğinden dökülüyor beyaz tüyler

6. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    benim bildiğim kadarıyla anlattıgın ishalden olur veya pazarzitten olur dış parazitten popoya dışkı yapışmaz ama tüy yoldulur spreyler var o spreylerle kanat altları spreylemen gerekli kafes temizliğine dikkat etmelisin iç parazit içinse koruma amaçlı olarak 15 günde 1 limon diğer gün elma sirkesi diğer gün ise su olarak düzenli yapmalısın limon ve elma sirkesi suyuna 10 damla şeklinde olmalı iç parazit mevcut ise ilaç kullanmalısın buda veterinere gidip dışkıyı test ettirerek anlasılır. yani bi veterinere gitmen iyi olur

7. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Tedavi önermeden önce hastalıktan emin olmakta fayda var , popodaki tüylerin kavlak olması normal , resim çekip yüklerse kesin sonuç veya tedavi önermek daha mantıklı. Kanaatimce evham yapıyor arkadaş , kuşu gayet sağlıklıdır . Sıkıntı edilecek bir durum yoktur yine de foto yüklemede yarar var.

8. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    bende o yüzden veterinere götür dedim kuşu göremediğim için veterinere gidince belkı veteriner kusu görüp hiç bişeyi yok diycek ben ona özel mesajdada söyledim ilk önce tedaviye başlamadan önce veterinere git diye

#8 Kayahan Günay, 28 Nisan 2015
    Son düzenleme: 28 Nisan 2015

Sayfayı Paylaş