petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

apex toz vitamin nasıl kullanılır?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve e murat tarafından 2 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. e murat

e murat New Member

Beğenileri:
    0
    Apex toz vitamin aldım muhabbet kuşum için. üstünde 1 çay kaşığı yazıyor ama neye katılacağı belirtilmemiş. İnternette mamaya karıştırılır yazıyor ama benim kuşum yaş mama yemiyor. Suyuna da katılabilir mi? ve ne ölçüde?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Apex vitaminin kim tavsiye etti, neden aldın bunu Murat?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

Suyuna karıştırabileceğini öğrendim. hesaba göre 100ml suya 0,3gr koyman gerekiyor. Nasıl ölçülecekse artık. Nohut tanesi kadar koy istersen.

3. e murat

e murat New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba çok teşekkür ederim. Benim kuşum dişi kızgınlık yumurtası yaptı. kalsiyum ve vitamin takviyesi için petshop a sormuştum bunu önerdi aldım bende. İçinde baya vitamin var ama kalsiyumu bilemiyorum onu kendim takviye etmem gerekecek sanırım. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda bilginiz var mı ?

ek olarak evde bir de erkek kuş var fakat dişi önceden beri evin tek kuşu oldupu için biraz hırçın davranıyor. Erkek kuş da küçük olduğundan aynı kafese almadım. Şuan dişi 2 yaşında, erkek 7 aylık olacak. aynı kafese alayım mı?

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Erkeğe birkaç ay daha süre tanı istersen. Kalamar kemiği asarsan kafese kalsiyum ihtiyacını karşılayacaktır.

5. e murat

e murat New Member

Beğenileri:
    0
    peki öyle yapayım o zaman. Dişi için korkuyorum umarım daha fazla kızgınlık yumurtası vermez. Kalamaz kemiğini hiç eksik etmiyorum zaten :)

6. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Abi ben de apex kullaniyorum da baskasini bulamadigimdan guzel bir ilac degil mi?

7. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Ben güzel değil demedim ki.. :)
    Almadan önce sorup, araştırıp, kullanım şeklini öğrenmekte fayda var.
    Sen nasıl kullanıyorsan yaz da arkadaş yanılmasın.

8. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Ilaca sitem ettin sandim abi :) 1 haftadir kullaniyorum. Normalde kumes hayvanlarina 1lt 1 cay kasigi kullaniliyormus ben 1 suluga nohut büyüklüğünde koyup iyice eritiyorum. 2 3 gun vitamin 1 gun sade su seklinde periyotlarda veriyorum.

Sayfayı Paylaş