Karadeniz Pet

apex toz vitamin nasıl kullanılır?

e murat

Yeni Üye
Apex toz vitamin aldım muhabbet kuşum için. üstünde 1 çay kaşığı yazıyor ama neye katılacağı belirtilmemiş. İnternette mamaya karıştırılır yazıyor ama benim kuşum yaş mama yemiyor. Suyuna da katılabilir mi? ve ne ölçüde?

Apex vitaminin kim tavsiye etti, neden aldın bunu Murat?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

Suyuna karıştırabileceğini öğrendim. hesaba göre 100ml suya 0,3gr koyman gerekiyor. Nasıl ölçülecekse artık. Nohut tanesi kadar koy istersen.

Apex vitaminin kim tavsiye etti, neden aldın bunu Murat?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

Suyuna karıştırabileceğini öğrendim. hesaba göre 100ml suya 0,3gr koyman gerekiyor. Nasıl ölçülecekse artık. Nohut tanesi kadar koy istersen.

Merhaba çok teşekkür ederim. Benim kuşum dişi kızgınlık yumurtası yaptı. kalsiyum ve vitamin takviyesi için petshop a sormuştum bunu önerdi aldım bende. İçinde baya vitamin var ama kalsiyumu bilemiyorum onu kendim takviye etmem gerekecek sanırım. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda bilginiz var mı ?

ek olarak evde bir de erkek kuş var fakat dişi önceden beri evin tek kuşu oldupu için biraz hırçın davranıyor. Erkek kuş da küçük olduğundan aynı kafese almadım. Şuan dişi 2 yaşında, erkek 7 aylık olacak. aynı kafese alayım mı?

peki öyle yapayım o zaman. Dişi için korkuyorum umarım daha fazla kızgınlık yumurtası vermez. Kalamaz kemiğini hiç eksik etmiyorum zaten :)

Erkeğe birkaç ay daha süre tanı istersen. Kalamar kemiği asarsan kafese kalsiyum ihtiyacını karşılayacaktır.

Abi ben de apex kullaniyorum da baskasini bulamadigimdan guzel bir ilac degil mi?

Ilaca sitem ettin sandim abi :) 1 haftadir kullaniyorum. Normalde kumes hayvanlarina 1lt 1 cay kasigi kullaniliyormus ben 1 suluga nohut büyüklüğünde koyup iyice eritiyorum. 2 3 gun vitamin 1 gun sade su seklinde periyotlarda veriyorum.

arkadaşlar bnm kuşumun kuyruğu elimde kaldı hepsi döküldü zararı olurmu

Apex vitamini ben kullanıyorum. Bir çay kaşığının ucunu ıslat vitamine batır uc kısmını sadece sonra sulukta karıştırırsın. 24 saat geçince sulukları değiştirirsin. Haftada maksimum 2 kere kullanman yeterli olacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Apex vitamini ben kullanıyorum. Bir çay kaşığının ucunu ıslat vitamine batır uc kısmını sadece sonra sulukta karıştırırsın. 24 saat geçince sulukları değiştirirsin. Haftada maksimum 2 kere kullanman yeterli olacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
teşekürler

arkadaşlar kuşun kuyruğunu yanlışlıkla çektim ve kuyruksuz zararı olurmu

arkadaşlar kuşun kuyruğunu yanlışlıkla çektim ve kuyruksuz zararı olurmu
Yok geri cikar hatta ben petshoptan bir kus almistim. Kusun tuyleri duzensiz ve zayifti. Kusta zayuf kambur duruyordu. Tuylerde kesiklik vardi. Hem kanat hem kuyruk tuylerini cektim. Kuscagiz hem kilo aldi hem tuyleri parladi. Kendini toparladi hemen

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok geri cikar hatta ben petshoptan bir kus almistim. Kusun tuyleri duzensiz ve zayifti. Kusta zayuf kambur duruyordu. Tuylerde kesiklik vardi. Hem kanat hem kuyruk tuylerini cektim. Kuscagiz hem kilo aldi hem tuyleri parladi. Kendini toparladi hemen

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tm

Geri