Karadeniz Pet

Aradığım dişiyi sanırım buldum şuan alıcam birkaç sorum var bakarsanız!

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Resimlerini yüklüyorum kuşun bir abi petshoba bırakacak sarı bir dişi bırakmadan önce bana gösterdi ancak bana sanki pakistan gibi geldi lutino diyor bence lutino da değil bu önemli değil gerçi ama pakistan olmaması önemli dediğim gibi bana pakistan gibi geldi abi 3-5 ay önce çocukları için almış sanırım petshoptan. Kızgın bir dişi tahminim 1 yaş civarında;

Sizce ırkı ve yaşı nedir.

Kus pakistan falan degil..Gayet kaliteli bir kusa benziyor..Boyut olarakta iri..Bence guvenilir birisi ise degerlendirin derim..KUs cok guzel.

Kuş lutinoda değil pakistanda ama güzel bence asil duruyor tuylerde yerinde bence al

Kus bence de Pakistan değil,
gayet iri kus eşe atılabilir.
Herhangi bir sağlık problemi yoksa değerlendir bence.

Sağolun lutino olmadığına eminim zaten ancak resimler yanıltmasın resimlerde iri duruyor hakikaten arkadaşlar kendi kuşum yerli profil resmimde gördüğünüz üzere benimkisi daha iri duruyor bu sarı dişiye göre yan yana gelseer daha belli olur fark bilmiyorum besisizmi kalmış dişi diemi ince, birde çok yabani ve hırçın eş tutmasında sıkıntı olurmu ilk defa üretim işine giricem de daha önce tek tek çok dişi ve erkek baktım ilk çiftim olacak o yüzden rica etsem biraz daha dikkatli incelermisiniz ve yaşı hakkında da 1 yaşından daha büyükmüdür bir fikriniz varmı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:36 --

Kuşu geri vermek üzere alırsam bir sorun olma durumunda benimkiyle de yan yana çekerim resimlerini ancak dediğim gibi biraz daha yardımcı olursanız çok sevinrim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] abiler açıksanız bi bakarmısınız ya adam benden haber bekliyorda yardımcı olursanız çok iyi olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:11 -->-> Daha önceki mesaj 19:49 --

+++++++++++

Son düzenleme:
Geri