Karadeniz Pet

aradığımı sonunda buldum

Enes YLKSN

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar iri çekoslavak diye tutturdum, kuşları gören ingiliz ya da Jumbo kırığı der sanırım ya da ben yanılıyorum. :):) Resimler birazdan şimdi yoldayım kutuda bizim laydi gaga ile,roky martin :)

Son düzenleme:
Hadi hayırlı olsun inşaallah :)

Sağ olun arkadaşlar,,levent kardeşim çarşamba günü yeni parti gelecekmiş, numarasını aldım bugün eminonunde bir esnaf, gayet iyi sıcak kanlı bir ahbab

OOO maşaallah güzel çift sadece biraz yorgunlar her şey gönlünüzce olsun

Erkekte yumurta var gibi sizce:):)

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

maşalalh güzel kuşlar ama bana erkek biraz yaşlı gibi geldi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:29 --

bu arada kuşlar ingliz kırığı diye adlandırılan kuşlardan

Mavinin kanatları çok güzel duruyor. Fotografta mı böyle çıkmış yoksa orjinali mi bu..:)

maşalalh güzel kuşlar ama bana erkek biraz yaşlı gibi geldi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:29 --

bu arada kuşlar ingliz kırığı diye adlandırılan kuşlardan

Olabilir Ahmet kardeşim, ı kadar ayırt etmek için prof olamadım daha, :):) bilgin için teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:54 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

Mavinin kanatları çok güzel duruyor. Fotografta mı böyle çıkmış yoksa orjinali mi bu..:)

Orginali öyle kardeşim,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:54 --

OOO maşaallah güzel çift sadece biraz yorgunlar her şey gönlünüzce olsun

Evet yorgunlar küçük kutuda geldi canlarım, 1 güne kadar açılırlar, teşekkür ederim arkadaşım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Dişinin belinde yumurta var gibi

Erkekte de var gibi :):):) Sinan kardeşim harbi varmı. :):)

Belirtiler mevcut kanatlar açılmış bel şişik duruyor kuyruk düşmüş

Maaşallah kuşlar çok güzel. Fiyatlar gayet uygun bence.