Karadeniz Pet

arakadaşlar acilll bir bakın yumurta ile...

bomotoy

Meraklı Üye
sa herkese az önce kuşumun yumurtalarına fener tutaym bakayım dedim elime lk aldığım yumurtanın içinden cik cik ses geliyor.. hesaplarma göre bugün çıkması lazım benim bişey yapmama gerek var mı kendi çıkar mı yavru ?

kendi cıkar sen bır sey yapma yumurtanın üstunde dışkı yapışmış ise onu temızleye bılırseın sadece onada cok dıkkat etmen lazım temızlerken

yok temizdi yumurta herhangi bi dışkı falan yok üzerinde.. birde diğer yumurtalar yumurtanın üstü boş az bişi diğer kısımlar siyah 3 de aynıydı 2 gün önce baktım sanırım 3 yumurtada dolu

dostum yumurtanı bu aralar kontrol et benım yawru cıkamamıs ıcınde sıkışıp ölmuüş o yuzden dıkkatlı ol bu aralar bırde dıger yumurtanın bırtanesınıde kus kırdı :( o yuzden yavrulara sahıp cık :)

sık sık kontrol yapıyorum çok şükür bişey yok şuana kadar benim erkek de 3 tane kırmıştı yumurta acemilikten şuan ilk kuluçka her iki kuşunda yavru geldi gelecek :)

sık sık kontrol yapıyorum çok şükür bişey yok şuana kadar benim erkek de 3 tane kırmıştı yumurta acemilikten şuan ilk kuluçka her iki kuşunda yavru geldi gelecek :)

ıyı bakalım hayırlı olsun cunku benım canım sıkıldı yavruyu ölu görunce dıkkatlı kontrol et fazlada rahatsız etme kalkar yumurtadan :)

o yönden sıkıntım yok dişim çok şükür maşallahı var hiç öyle kalkmıyor bakınca falan erkek ve dişi ele alışık benden çekinmiyorlar :)

o yönden sıkıntım yok dişim çok şükür maşallahı var hiç öyle kalkmıyor bakınca falan erkek ve dişi ele alışık benden çekinmiyorlar :)
ıyı bakalım hayırlısıyla cıksınlar fotolarını atarsın artık kolay gele

Geri