petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

aramız bozuldu =)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aybars ekin tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. aybars ekin
    Gizli

Bulut'la çok iyi anlaşıyoduk düzenli olarak kafama konuyodu sevdiriyodu ama noldu bilmiyorum artık ne geliyo nede dokunduruyor anca elimde oyuncağı yada meyve oluca geliyo yoksa ben gidip parmağıma çıkartıyorum onu da geri gide gide anca pes edip çıkıyo bide ilk kelimesi öğrendikten sonra oldu bunlar sebebi ne ?

#1 aybars ekin, 26 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2014
  2. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    bence zamana bırakın ... Diğer arkadaşların yorumlarınıda göz önünde bulundurursan daha sağlıklı olur.

muhabbetkusu.biz

BANA BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

3. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Tıpış tıpış gelicek dayanamaz kuslar :))) dönüşü muhtesem olacak bagımlı olacak sana bırak kusu kendine dönüyorsa senindir dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıstır.

Sayfayı Paylaş