petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aranizda yeniyim bir kaç sorum olacak yardim edermisiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sametyetgin tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. sametyetgin

sametyetgin New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG]

Selamun Aleyküm arkadaşlar kuşu yeni aldim satici yavru dedi arkaşlar biraz yabani simdilik parmağa gelmeye aliştirdim 2 gün oldu ilk sorum kuş konuşurmu ve biraz ufak tekek duruyor yaşindan dolayimi konuşmasi için neler yapmam lazim takviye yem v.b ilaç kullanmam gerekirmi.Şimdiden sağolun.

#1 sametyetgin, 5 Mart 2015
    Son düzenleme: 5 Mart 2015
  2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz dişi, yaş olarak da biraz büyük gibi geldi bana, konuşur ama sizi zorlar

3. sametyetgin

sametyetgin New Member

Beğenileri:
    0
    gozleri sizi yaniltmasin flasha verdiği tepki

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Öteki konunuza ne oldu ? Lütfen aynı konu ile alakali birden fazla konu açmayın size gerekli cevaplar verilmişti hiç olmadı o konuyu guncelleseydiniz

5. sametyetgin

sametyetgin New Member

Beğenileri:
    0
    Kusura bakma farkli sorular yoneltiğim için farkli konu açma isteği duydum

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yok siz kusura bakmayın soruların farklı olduğu benim gözümden kaçmış sanırım artık uyku vakti :) hayırlı geceler

7. North

North Guest

Tecrübeyle sabit olarak dişi kuşu konuşturmak çok zordur. Erkek dişiye nazaran çok dinleyen ve çabuk konuşmayı söken bir yapıya sahip. Benim gözlemlerim bu kuşum 15 kelimeye yakın konuşabiliyor. 9 aylık.

Sayfayı Paylaş