petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arasıra hapşırma krizi geliyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MelihAkln tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. MelihAkln
    Gizli

MelihAkln Guest

Merhaba arkadaslar 2-3 aylık bir kusum var. 2 haftadır felan bende, sağlık durumu iyi görünüyor ishali felan da gorunmuyor. Fakat bazen 2 günde bir bazen gunde bir defa hapsirma krizi geliyor.

normalde burnu akmiyor. hapsirinca burnundan sivi saciliyor etrafa. gelince 5-10 dakika boyunca araliklarla hapsiriyor ve burnunu yere surterek ileri geri yaparak kasiyor. sebebi ne olabilir acaba? tirnagiyla burnunu kasirken zarar verecek diye korkuyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

_????????????

#1 MelihAkln, 14 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Haziran 2014
  2. onur
    Gizli

onur Guest

aynısı benim kuşumda da vardı aşağıyukarı 2-3 aylıktı benimki de. yavaş yavaş geçti ama ,artık yok öyle bir problemi. o zaman bende sormuştum sitedeki arkadaşlara burnuna yakın konuşuyorsanız yada tozdan huylanıp hapşırıyor olabilir demişlerdi.

3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Umarım bir sorunu yoktur.Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş