Karadeniz Pet

Ardap nasıl kullanılır????

mücahitejderha

Meraklı Üye
Kuşlarımda bit var ve bugün ardap aldım orjinal ardap kuşlara nasıl kullanacağım kaç günde bir kullanacağım vs bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

????????????????

Yemlikleri ve suluğu alırsın. Hem kuşlara doğru hem kafes içine 3sn. boyunca 30cm. mesafeden sıkarsın. 2 günde bir sıkarsan 4-5 tur sonunda bitler gider. Kafesin her yerini iyice temizlemen gerek. Bundan sonra daha sık temizlik yaparsın. Ayrıca 2 ayda bir kez koruyucu olarak yine sıkarsın.

Yemlikleri ve suluğu alırsın. Hem kuşlara doğru hem kafes içine 3sn. boyunca 30cm. mesafeden sıkarsın. 2 günde bir sıkarsan 4-5 tur sonunda bitler gider. Kafesin her yerini iyice temizlemen gerek. Bundan sonra daha sık temizlik yaparsın. Ayrıca 2 ayda bir kez koruyucu olarak yine sıkarsın.

levent abi gözlerine soluk almasına vs sorun olur mu kuşlar kafesdeyken üzerine mi sıkayım elime almadan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:28 -->-> Daha önceki mesaj 09:18 --

ben ardap ve vimectin kullandım. ardap ı kullanmaya devam edeceğim kuşların kafes yemlik suluk tünek vs ne var ne yok hepsini sıcak su ile deterjan ile iyice yıkadım başka bi odaya aldım eski yerinden. kuşlarda bit olur olmadığını öğrenmek için ne yapabilirim?(kuşları elime almadan)

Geri