petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ardap nasıl kullanılır????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mücahitejderha tarafından 29 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Kuşlarımda bit var ve bugün ardap aldım orjinal ardap kuşlara nasıl kullanacağım kaç günde bir kullanacağım vs bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

????????????????

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yemlikleri ve suluğu alırsın. Hem kuşlara doğru hem kafes içine 3sn. boyunca 30cm. mesafeden sıkarsın. 2 günde bir sıkarsan 4-5 tur sonunda bitler gider. Kafesin her yerini iyice temizlemen gerek. Bundan sonra daha sık temizlik yaparsın. Ayrıca 2 ayda bir kez koruyucu olarak yine sıkarsın.

3. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    levent abi gözlerine soluk almasına vs sorun olur mu kuşlar kafesdeyken üzerine mi sıkayım elime almadan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:28 -->-> Daha önceki mesaj 09:18 --

ben ardap ve vimectin kullandım. ardap ı kullanmaya devam edeceğim kuşların kafes yemlik suluk tünek vs ne var ne yok hepsini sıcak su ile deterjan ile iyice yıkadım başka bi odaya aldım eski yerinden. kuşlarda bit olur olmadığını öğrenmek için ne yapabilirim?(kuşları elime almadan)

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    yemlikleri sulukları çıkartıp sıkacaksın 30cm. mesafeden gezdirerek 3sn. boyunca basılı tut yetetr.

5. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    tamam abi teşekür ederim. peki bit olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim daha sonra

Sayfayı Paylaş