Karadeniz Pet

Ardap parazit spreyi

• Konbuyu başlatan Sinan ÇELİK
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan ÇELİK

Guest
Arkadaşlar merhaba,

Aranızda ardap sprey kullanan var mı? parazitler için 1 numara olduğu söyleniyor. Tavsiyelerinizle bende kullanmak istiyorum.

onu hiç denemedim ama ben avispray kullanmıştım. memnun kaldım

Bildiğim bir sprey değil ama ismini merak edip şöyle bir baktığımda piyasada sahtesi bolca bulunan bir ürünmüş. Sanırım fiyatının yüksek olmasından kaynaklanıyor.

super bır şey ama orjınalını bulursan o da zor ben almanyadan getırdıyorum
sol alt da gorebılırsın
wLpdRb.jpg

super bır şey ama orjınalını bulursan o da zor ben almanyadan getırdıyorum
sol alt da gorebılırsın
wLpdRb.jpg

69 tl ye internetten mybestpetshop.com sipariş verdim. Adamlar iddia ediyor sahte olmadığını. Nasıl ne şekilde uyguluyoruz bu ürünü kuluçkada da kuşlarım var onlara da uygulamam gerekiyor.

valla cok kısının soyledıgı orjınal degıl turkıyedekıler ama gercekden de orjınal olabılır .kullanıma gelınce kusun ustune dırek sıkıyorsun hatda yuvanın cıne de sık uzakdan yavrularada gelsın sorun olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:42 -->-> Daha önceki mesaj 15:39 --

bu arada sunuda ekleyım vılmektın de 10 numaradır parazıt ıcın 3 ayda bır kullanmanı tavsıye ederım 15tl falan o da
w1Yj5j.jpg

valla cok kısının soyledıgı orjınal degıl turkıyedekıler ama gercekden de orjınal olabılır .kullanıma gelınce kusun ustune dırek sıkıyorsun hatda yuvanın cıne de sık uzakdan yavrularada gelsın sorun olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:42 -->-> Daha önceki mesaj 15:39 --

bu arada sunuda ekleyım vılmektın de 10 numaradır parazıt ıcın 3 ayda bır kullanmanı tavsıye ederım 15tl falan o da
w1Yj5j.jpg

peki bu vilmectin nasıl kullanılıyor onu nerede bulabilirim acaba? dış parazit için mi yoksa iç parazitler için midir bu?

pit için cok kuvvetlı bır ürün kullanımı ise ensesıne derının uzerıne bır damla yapıyorsun yanlız ınsülin ıgnesının enjektörunu kullanarak dıgerlerı damlası fazla gelıyor cok kullanımda kör etme durumu oluyor dıkkat.

Verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederim.

Ardap

69 tl ye internetten mybestpetshop.com sipariş verdim. Adamlar iddia ediyor sahte olmadığını. Nasıl ne şekilde uyguluyoruz bu ürünü kuluçkada da kuşlarım var onlara da uygulamam gerekiyor.

arkadaşlar merhaba, bizde almanyadan sizler için bu ürünü getirdik. sanal pazar garantisiyle sizlere sunuyoruz, tamamen orjinal üründür. türkiyenin heryerine gönderim yapılır. taksit avantajı vardır. ürüne linkten ulaşabilirsiniz. ARDAP SPREY 750ml orjinal 64 TL Sanalpazar.com'da (kodu:14603308)

büyük ihtimal sahte yada zamanında bayağı bi almışlardır eski ürün, şuan ki fiyatlar öyle değil.

bu piyasayı iyi biliyorum işim gereği, güvercin üzerine ilaçlar var daha çok bizde, fakat çoğu zaten kanarya ve muhabbet kuşlarında da kullanılabiliyor. ilaçların sahte olması durumunda sonuçlar bildiğiniz üzere felaket olabiliyor. özellikle ARDAP, sahtesini kullananı biliyorum malesef bütün kümesi yok olmuştu.

orjinalin kapağının üst kısmı oval olmaz, şişe üzerindeki baskı kağıt baskı değildir, hiç bişekilde soyamazsın sadece kazıyabilirsin. ve orjinalinde şişe altında seri numarası ve son kul tar. yazar. sahtesinde yazmaz. birde kokusundan anlaşılabilir. tabi ilk kullanımda böyle bi şansınız olmayabiliyor.

SAVIC marka spreyi hiçbir markaya değişmem.Hem çok iyi hemde misss gibi DALİN kokusu var.Deneyin mutlaka.fiyatı 18 lira filandı

Geri