Karadeniz Pet

Arkadas ne var bu gazetede

• Konbuyu başlatan Ahmet Atdag
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Atdag

Guest
Ne var bu gazetede bu kadar yem yemiyorlar :)
ryse5uhu.jpg

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Benim gazete kalmadı ortada o derece çiftleşme mevcut suan bende çiftleşme belirtisi bunlar :D

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acil takın hocam daha yuvayı düzeltcek :D

Acil takın hocam daha yuvayı düzeltcek :D

Peki'yi ama biraz daha beklemeyi dusunuyorum onceden yuvalik vardı ama hic bakmıyordu ben de yeni çift alınca onlara taktım. Belki yeni çift almanın da etkisi vardır bu duruma.

Bir çift muhabbet.

Yeni çifte çiftleşme belirtisi yoksa güzel bi temizleyip bu gazete yiyenlere takın benim yavru atlamak üzere bu arafa suan sarkıyor yuvadan :D

Yeni çifte çiftleşme belirtisi yoksa güzel bi temizleyip bu gazete yiyenlere takın benim yavru atlamak üzere bu arafa suan sarkıyor yuvadan :D

Maşallah inşallah onun da yavrularını görürsünüz :)

Bir çift muhabbet.

Peki'yi bazı yerlerde gazetedeki mürekkebin kuşları zehirleyebilecegi söylenmiş. Ne derece doğrudur cunku bayaa kemiriyorlar gagatası kalamar kemiği kuş kimi filan hepsi var kafeste ama yine de kemiriyorlar

Bir çift muhabbet.

5 yıldır kemiriyor daha birşey olmadı :) ama bilemicem tabi okan abinin dediği gibi Tel koy gerçi benimkiler telide kaldırıyor

Yuvalığı takıp, yumurtalı mamasını ve vitaminini eksik etmemek lazım. Çiftleşmeye hazırlanıyorlar :) Tüyleri kadar yavru alman dileğiyle.

aklıma birşey geldi ama demiycem :D

Yani simdi çiftleşme belirtisidir diyorsunuz oyle mi cunku öyleyse yuvalıga takicam

Bir çift muhabbet.

Arkadaşlar gazete zararlı , eğerki evinizde boyasız kağıt A4 vb. kağıt var ise onu kullanın derim.Gerçi siz ne kullanıyorsunuz diye sorsanız bana bende gazete kullanıyorum :)

Bende gazete kullanıyodum ama bu ara düz beyaz kağıt kullanıyorum :)

Geri