petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ebc tarafından 23 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. ebc

ebc New Member

Beğenileri:
    3
    3-4 aylık erkek muhabbet kuşum var. Yalnız kalmaması için yanına erkek muhabbet kuşu almayı düşünüyorum. Dişi alıp çiftleştirme olayına girmek istemiyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim ?

2. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Arkadaşım erkeğin yanına ne için erkek alıyorsun.Yani buda sonuçta bir canlı.Bunuda Allah yarattı elimizde oyuncak değilki bu hayvanlar.
    Yani biz istediğimiz zaman kukla gibi hareket yapmasını istiyorsan şayet kuş beslemeyi bırak.
    kuşun aklı yok yarın birgün erkek ekeğe yürürse vay arkadaş ben ne yaptım dersin :D
    Ya öyle gülersin işte.Onlarında sosyal bir hayatları var.Yanına bir dişi al onlarda mutlu olsun sende.

3. Kamen

Kamen Active Member

Beğenileri:
    247
    Yanında erkek olan her dişi kuş yumurtlamıyor zaten.
    Erkek erkeğe olmaz.
    Yani insan amcaoğlu ile bir yere kadar vakit geçirebilir.
    Eşi ile bir ömür yaşamayı göze alır.

kaanaslan96 bunu beğendi.
  4. kaanaslan96

Beğenileri:
    10
    disi al yumurtalari kaldirirsin. belki birkac sene sonra 1-2 yumurta birakip genc yavru bakmak istersin. illa damizlik yapmaya luzum yok:D

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    2 erkek kuşun aynı kafeste bulunması devamlı gözetim altında tutulmalarını gerektirir. İlk zamanlarda sorun yaşanmazsa bile kızgınlık zamanlarında veya birbirine üstünlük kurmak istediklerinde kavgalar yaşanabilir.

Sayfayı Paylaş