Karadeniz Pet

Arkadaşımdan aldığım kuş

• Konbuyu başlatan Hakan KIRAY
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan KIRAY

Guest
ustadlar bır arkadasaımın 1 hafta once almıs ingiliz ve yaklaşık 1 aylıkmıs bana vermeyı duşunuyor yardımcı olurmusunuz ...bu arada 2 gundur bende hep tunegınde oturuyor cok nadır de cıvcıv gıbı otuyor tsk ederım

mj5hh.jpg

Abi başlığa yapıştırdığın linki mesaj bölümüne yapıştırırsan direk böyle resim gibi gözükücek :D

cok tsk ederım bu arada anlarmısınız nasıl gorunuyor bızım boncuk

Hep böyle kabarık durmadığını varsayarak ilk 2günü olduğundan biraz ürkmüştür zamanla açılacaktır,karşısına geçip konuşun derim :)

sayın hocam ayagındakı bılezık hep kalacak mı yoksa kesmemız gerekır mı bu arada bılezık nasıl okunur ne yazıyor ....3-4 gundur elımı kafese sokunca oksuyordum kacmıyordu sımdı bıraz bıraz yuz buldu kafes ıcınde kacıyor korkmus mu yoksa alışmaya mı basladı cozemedım

İngiliz degil tam kırık biraz ama guzel kus Türk jumbosu diyebilirim.. disi olabilir 2 aylik

ıngılız dıyorlar nasıl anlaşışır bılmıyorum ...sanırım ınanmak gerekıyor satıcıya satıs rakamına 75 dedıler

ıngılız dıyorlar nasıl anlaşışır bılmıyorum ...sanırım ınanmak gerekıyor satıcıya satıs rakamına 75 dedıler

Fiyatı iyi kusta güzel bi sıkıntı yok bilezik var zaten cok merak ederseniz dernek kodundan ureticiyi bulun sorun.. ama hic birine gerek yok bence duruşu gayet net ve asil. Maşallah

Masallah kus cok guzel ..ingilizle jumboyu kirmislar muhtelen ve ortaya bu cikmis..ilk gunler bu sekilde olmasi normal zamanla ortama alisir seside cikar..2 3 aylik arasi ingiliz erkek.

kafesıyasam ortamamızda tutuyoruz tv falan calışıyor sakıncası var mı

Geri