Karadeniz Pet

Arkadasimin kuşu tüğ hastalığı

Onur OKTAY

Meraklı Üye
Arkadaslar iyi aksamlar

Bir arkadasimin kuşu 5 6 aydir resimde goruldugu halde. Petshopa gosterdik sirkeli su onerdi ise yaramadi. Veterinere goturduk sprey verdi tuglerini yolmamasi icin oda ise yaramadi pek. Tuglerini bir turlu toparlayamiyor. Tam tugler cikmak uzere patlarken tekrar dokuluyo. Ne tavsiye edersiniz yardimlarinizi bekliyorum.

6laDg3.jpg

W6qXBN.jpg

316Orr.jpg

ah ah çok geçmiş olsun :( tez zamanda şifa bulsun inşallah.

Teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

Teşekkür ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

ah ah çok geçmiş olsun :( tez zamanda şifa bulsun inşallah.

Sağol hocam İnşallah.

Bende de Show bir erkek böyle oldu iki kuluçka boş çıkınca. Stresden oluyor. Geçecek dediler ama Geçmiyor. Sağlık olsun diyip bakıyırum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:29 --

Bende de Show bir erkek böyle oldu iki kuluçka boş çıkınca. Stresden oluyor. Geçecek dediler ama Geçmiyor. Sağlık olsun diyip bakıyırum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:29 --

İnsanın psikolojisini bozuyor hocam bu durum. Arkadaşım 5 6 aydır iyileştirmeye çalışıyor ama yok hiçbir şekilde iyileşme olmuyor. Tam tüyler çıkıcak gibi oluyor gene dökülüyor.

Son düzenleme:
bu nedir şimdi Fransız tüymü yoksa stresten mi olmuş

İnsanın psikolojisini bozuyor hocam bu durum. Arkadaşım 5 6 aydır iyileştirmeye çalışıyor ama yok hiçbişekilde iyileşme olmuyor. Tam tüğler çıkıcak gibi oluyor gene dökülüyor.

Bende ki dökülme değil direk kendi yoluyor. Arkadaşın da iyi takip etsin. Önceki hali bu

Ilk önce kanatlardan başladı. 3 aydır böyle benimkide

Of of çok üzüldüm inşaallah ikiside düzelir geçmiş olsun

Çiftleşme var mı altlarına yumurta sursene ustaustam belki yavruya kusup yolmayi keser

Çiftleşme var mı altlarına yumurta sursene ustaustam belki yavruya kusup yolmayi keser

Çiftleşiyor ama 2 kuluçkada boş çıktı. Dişi şimdi tüyde biraz kabarık. Zaten o amaçla kullanıcam artık erkeği başka çare kalmadı. Kanat olmadığından binemiyor dişiye

Sen bence bi yavru baktım ustam dediğinden kaynakliysa inşaallah düzelir

Benim kuş da da oldu
burdan bi arkadaş depomin diye
bi ilaç aslında ilacda değilde
bi gıda takviyesi gibi bişey
2 hafta kadar oldu kullanalı
biraz biraz gozlemlediğim iyileşme ler var
istersen benim profilden bi bak konuya
mobil giriyorum paylasamadim
benim kuş kanat üstü tüy çıkıyor
fakat sağlıksız zayıf hatta renksiz
sonra hop dökülüyor du dökülme durdu açıklığı
kapandı gibi azar azar

geçmiş olsun

Çok kötü. Dökülüyorsa kendi yolmuyorsa tüylerinde ciddi bir sorunu vardır. Daha iyi tüylerine analiz yapacak bi veterinere göste rseniz.

Geri