petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar Acil Yardım Kuşa Birşeyler Oldu :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mustafa_2.3 tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. mustafa_2.3

Bugün kuşum kafasını aynaya çarptı ve o dakikadan itibaren tuhaflaştı. Elime almaya çalışıyorum elimi ısırıyor. Bazen canlanıyor bazen elimin üstünde hemen uyuyor. Eskiden çok neşeliydi biraz önce mesela pc klavyesinde dolanıyordu ama şimdi yine durgunlaştı ve uyudu. Sebebi ne olabilir acaba. Lütfen yardım edin ölmesinden korkuyorum :( bide kuyruğuna birşey olmuş o niye olmuş bilen varsa söylerse çok iyi olur.

2. EvaGreen

EvaGreen Guest

kuyrugu bıyere surtmuşgıbı duruyor umarım kusunuz duzelir geçmiş olsun

3. Mehmet Gündoğdu

gagası biraz kanamış sanırım geçmiş olsun bizim güllüde eve geldiğinde aynaya duvara çok girişmişti ama birşey olmadı seninkinede olmaz sanırım biraz dinlensin düzelir işalah..

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşun sağlıklı gözüküyor. Kuyruğunu elinle düzeltebilirsin.

5. Tunç ÇAĞATAY

Çarpmadan dolayı korkmuştur biraz ilgi gösterin yeter

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

Kuyrugunda büyütecek bir durum yok ellemeni gerektirecek bir durumda yok.
    Çok sert çarpmışsa sıkıntı vardır.
    Davranışlarını dikkatli şekilde izle yürümekte tünekte durmakta sorun çekiyorsa beyinciğine zarar gelmiştir.

7. mustafa_2.3

şuan gayet iyi tam olarak eski haline dönmedi ama yine atlattı çok şükür. yem yemesi, su içmesi gayet normal :)) size verdiğim cevap vesilesiyle de diğer arkadaşlara da ilgilendikleri için teşekkür ederim.

8. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kuşu 1-2 gün salmayın dinlensin. Biraz cere altında kanama olmuş sanırım.. Onu da ıslak bir peçeteyle silerseniz iyi olur.. Vazelin de sürebilirsiniz kanama olan yere. Eskiye dönmesi bizi de mutlu etti. Hayırlısı olsun ustam.

9. mustafa_2.3

Eyvallah kardeşim sağolasın :)

Sayfayı Paylaş