Karadeniz Pet

Arkadaşlar Acil Yardım Kuşa Birşeyler Oldu :(

• Konbuyu başlatan mustafa_2.3
  • Başlangıç tarihi
M

mustafa_2.3

Guest
Bugün kuşum kafasını aynaya çarptı ve o dakikadan itibaren tuhaflaştı. Elime almaya çalışıyorum elimi ısırıyor. Bazen canlanıyor bazen elimin üstünde hemen uyuyor. Eskiden çok neşeliydi biraz önce mesela pc klavyesinde dolanıyordu ama şimdi yine durgunlaştı ve uyudu. Sebebi ne olabilir acaba. Lütfen yardım edin ölmesinden korkuyorum :( bide kuyruğuna birşey olmuş o niye olmuş bilen varsa söylerse çok iyi olur.

scpg5.jpg

scpkj.jpg

scpq7.jpg

scpxh.jpg

kuyrugu bıyere surtmuşgıbı duruyor umarım kusunuz duzelir geçmiş olsun

gagası biraz kanamış sanırım geçmiş olsun bizim güllüde eve geldiğinde aynaya duvara çok girişmişti ama birşey olmadı seninkinede olmaz sanırım biraz dinlensin düzelir işalah..

Kuşun sağlıklı gözüküyor. Kuyruğunu elinle düzeltebilirsin.

Çarpmadan dolayı korkmuştur biraz ilgi gösterin yeter

Kuyrugunda büyütecek bir durum yok ellemeni gerektirecek bir durumda yok.
Çok sert çarpmışsa sıkıntı vardır.
Davranışlarını dikkatli şekilde izle yürümekte tünekte durmakta sorun çekiyorsa beyinciğine zarar gelmiştir.

Kuyrugunda büyütecek bir durum yok ellemeni gerektirecek bir durumda yok.
Çok sert çarpmışsa sıkıntı vardır.
Davranışlarını dikkatli şekilde izle yürümekte tünekte durmakta sorun çekiyorsa beyinciğine zarar gelmiştir.

şuan gayet iyi tam olarak eski haline dönmedi ama yine atlattı çok şükür. yem yemesi, su içmesi gayet normal :)) size verdiğim cevap vesilesiyle de diğer arkadaşlara da ilgilendikleri için teşekkür ederim.

Kuşu 1-2 gün salmayın dinlensin. Biraz cere altında kanama olmuş sanırım.. Onu da ıslak bir peçeteyle silerseniz iyi olur.. Vazelin de sürebilirsiniz kanama olan yere. Eskiye dönmesi bizi de mutlu etti. Hayırlısı olsun ustam.

Kuşu 1-2 gün salmayın dinlensin. Biraz cere altında kanama olmuş sanırım.. Onu da ıslak bir peçeteyle silerseniz iyi olur.. Vazelin de sürebilirsiniz kanama olan yere. Eskiye dönmesi bizi de mutlu etti. Hayırlısı olsun ustam.

Eyvallah kardeşim sağolasın :)

Geri