petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar Acil Yardım Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Dr_Can tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Dr_Can

Dr_Can New Member

Beğenileri:
    0
    Benim 14 aylık muhabbet kuşum var önceden çok hareketli yerinde durmayan bir Kuştu fakat son bir haftadır bizimle ilgilenmiyor,ötmüyor ve konuşmuyor.Ayrıca sağ kanadını düşürmüş onu çıkartıyor sanırım.Böyle yapmasının sebebi nedir sizce ?Çok teşekkürler şimdiden.

2. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Fotoğraf paylaşırsanız daha doğru yorum yapılabilir.

3. Dr_Can

Dr_Can New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:19 --

4. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    kuşun dişi kızgınlık dönemine girdiği için daha durgun olabilir bence kuşun gayet sağlıklı eş almanı öneririm ve benim kuşlarımda gagalarıyla kanatlarını çekiyor bunu yapmalarında sorun yok kanat tüylerini düzzenlemeleri için böyle yaparlar

5. Dr_Can

Dr_Can New Member

Beğenileri:
    0
    Daha önce de kızgınlık Dönemleri oldu ama bu seferki gibi hiç olmamıştı daha önce sebebi nedir acaba fikri olan var mı?

Sayfayı Paylaş