petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar acil yardım.....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ozgur tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ozgur

ozgur Guest

Sa arkadaşlar kuşum 2 gün önce sırtına kafasını yatırmış bi şekilde duruyordu sürekli ama dün erkekle çiftleşti 6 kez çiftleşme gerçekleşti hasta olsaydı çiftleşmezdi diye düşünüyorum ve bugün sabah işe gittim akşam geldiğimde dişi kuşum bu haldeydi suyuna enofilin karıştırdım başka ne yapmam lazım veya kuşumun neyi var ben yalnışmı teşis koydum...lütfen mesajlarınızı pc başında bekliyor olucam cevap veren vermeyen herkeze şimdiden teşekkür ederim...
    Not:ağzını açıp nefes alıyor sanırım burnu kapalı ve kabarıyor kuyruğunuda sallıyor..

#1 ozgur, 22 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Mayıs 2013
  2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Bu bi hastalık ben de bulamadım benim dişi kuşumda böyle olmuştu vitaminle 1 haftada eski haline dönmüştü.

3. Mehmet ŞEKER

vitamine devam o zaman

4. Ezel ALBAYRAK

Allah şifa versin,geçmiş olsun.

5. ozgur

ozgur Guest

teşekkürler arkadaşlar nasıl düzelicek bilmiyorum vitamin mama herşey eksiksiz veriyorum sonuca bakarmısınız demekki biraz hor davranıcaz bakmıcaz..

6. ozgur

ozgur Guest

güncel....

7. ozgur

ozgur Guest

+++++++++++++

8. Gulsum

Gulsum Guest

petshoplarda vitamin satılıyor almanız gerek

Sayfayı Paylaş