petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar acil yardım !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adanali tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum yem kusuyor devamlı herhangi bir sıkıntısı yok ancak kafesine gittiğinde tel arasından kafasını normal bır kusa kusar gibi yem kusuyor hemde öyle böyle değil sitelerde araştırma yaptım yem yada kumdan dolayı bazı bilgilere ulaştım uyguladım ancak değişen birşey olmadı.. bide sizlere sorayım dedim ?? sıkıntısı eş mi yoksa başka bir durummu var acaba ??
    kuşum 2 yaşında erkek yerli

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    çok aşırı fazla kusuyor kafesin içi kabuksuz yemlerle dolu salyalı yani..
    mesela yem yiyor kafesinin kapısı sürekli açık bazen ilgilenemiyoruz omzumuzda konusup konusup kafesine gidiyor kusmaya başlıyor çağrıyoruz çıkıyor ama öyle böyle kusmuyor oluk gibi yapıyor kafesin tellerini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:13 --

hal hareketlerinde bir anormal durum yok gayet canlı neşeli konuşkan maşşallah !! ancak tek sorunu bu

4. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    benim kuşumda'da aşırı kusma vardı veteriner vitamin eksikliği var dedi mama vitamin takviyesi yaptık kusması azaldı ve sonra tamammen kesildi.

5. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    vitamin ilacını değiştireyim öyleyse önerebilecegin bir ilaç varmı kısa sürede bunu durduracak

6. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    kuşunuzun bir videosunu yükleyiniz. belki de eş istiyordur. hemen ilaç dayamayalım :)

7. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27

Sayfayı Paylaş