Karadeniz Pet

Arkadaşlar acil yardım !!

Adanali

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşum yem kusuyor devamlı herhangi bir sıkıntısı yok ancak kafesine gittiğinde tel arasından kafasını normal bır kusa kusar gibi yem kusuyor hemde öyle böyle değil sitelerde araştırma yaptım yem yada kumdan dolayı bazı bilgilere ulaştım uyguladım ancak değişen birşey olmadı.. bide sizlere sorayım dedim ?? sıkıntısı eş mi yoksa başka bir durummu var acaba ??
kuşum 2 yaşında erkek yerli

çok aşırı fazla kusuyor kafesin içi kabuksuz yemlerle dolu salyalı yani..
mesela yem yiyor kafesinin kapısı sürekli açık bazen ilgilenemiyoruz omzumuzda konusup konusup kafesine gidiyor kusmaya başlıyor çağrıyoruz çıkıyor ama öyle böyle kusmuyor oluk gibi yapıyor kafesin tellerini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:13 --

hal hareketlerinde bir anormal durum yok gayet canlı neşeli konuşkan maşşallah !! ancak tek sorunu bu

benim kuşumda'da aşırı kusma vardı veteriner vitamin eksikliği var dedi mama vitamin takviyesi yaptık kusması azaldı ve sonra tamammen kesildi.

vitamin ilacını değiştireyim öyleyse önerebilecegin bir ilaç varmı kısa sürede bunu durduracak

kuşunuzun bir videosunu yükleyiniz. belki de eş istiyordur. hemen ilaç dayamayalım :)

Geri