Karadeniz Pet

Arkadaşlar Acil Yardımlarınızı Bekliyorum !!!

S

sevin

Guest
Arkadaşlar merhaba.3 yıldır erkek muhabbet kuşum var tek besliyorum bana ve aileme çok alıştı özellikle babamla sürekli oyun oynama isteği var.son zamanlarda artık çiftleşme isteğini bariz bir şekilde gösterir oldu eş aldık ilk getirdiğimizde ilgilendi oyun oynamak istedi onunla fakat sonradan dişi kuş onu çok gagalamaya,tünekten aşağıya atmaya başladı.erkek olan sürekli yaklaşıyor kuyruğuna dokunuyor konuşuyor fakat dişi kuş hiç oralı değil.erkek olanı uçurduğum zaman ya da kafesleri ayırdığım zamanda çok bağırıyor dişi olan.artık erkek kuş da onu gagalamaya ve çok ötmeye başladı.dışarı çıkıp bizimle oyun oynamak istiyor.başta böyle gagalaması normaldir diye düşündüm fakat bariz kavga ediyorlar resmen.ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun.dişiyi değiştirmeli miyim? erkekle ilgilendiğimiz için dişi kıskanıyor olabilir mi?

Çok acil cevaplanması gereken bir konu , ben bu vebalı üstüme alamam , bilgili diğer arkadaşlar yardımcı olsun size.

kızışmamış olabılıeler yada bırbırlerını begenmemışde olabılır aslında ele aşlık kuslarda cıftleşme bıraz zor oluyor resım yuklersenız kuslara bır baksın ustalar

Arkadaşlar merhaba.3 yıldır erkek muhabbet kuşum var tek besliyorum bana ve aileme çok alıştı özellikle babamla sürekli oyun oynama isteği var.son zamanlarda artık çiftleşme isteğini bariz bir şekilde gösterir oldu eş aldık ilk getirdiğimizde ilgilendi oyun oynamak istedi onunla fakat sonradan dişi kuş onu çok gagalamaya,tünekten aşağıya atmaya başladı.erkek olan sürekli yaklaşıyor kuyruğuna dokunuyor konuşuyor fakat dişi kuş hiç oralı değil.erkek olanı uçurduğum zaman ya da kafesleri ayırdığım zamanda çok bağırıyor dişi olan.artık erkek kuş da onu gagalamaya ve çok ötmeye başladı.dışarı çıkıp bizimle oyun oynamak istiyor.başta böyle gagalaması normaldir diye düşündüm fakat bariz kavga ediyorlar resmen.ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun.dişiyi değiştirmeli miyim? erkekle ilgilendiğimiz için dişi kıskanıyor olabilir mi?
Sıkıntılı bir durum. Yani iyice bir gözlemleyin. Artık birbirlerine zarar verebilecek durumdalarsa, birbirlerini görecek şekilde ayırın. Erkeğin kafesini değiştirmeyin. Dişiyi değiştirin. 10 gün kadar ayrı kalsınlar. Sonra tekrar bir araya atın. Erkeğin kafesine atmayı unutmayın dişiyi.

ayırdığımda dişi sürekli tele tutunup erkeğin olduğu tarafta duruyor yem yemiyor diğer kafesteyken.aynı kafestede pek anlaşamıyorlar.erkek olan bağırıp bizi çağırıyor resmen oyun oynamak istiyor bizimle.3 yıl boyunca sadece bizi gördüğü için dişi ilk etapta uzak durunca ve gagalayınca erkek olan iyice umudu kesti ondan.resim çektim atacağım yardımcı olabilir misiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

yardımınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen duyarlı olalım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri