petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve umut limon tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. umut limon

geçende atmıstım bu resmi. pek bişey yazan olmadı. arkadaşlar bu burun tıkanıklıgı ilerledi. diger tarafta tıkanmaya başladı. hayvan sürekli ağzını açıp kapatıyo. nefes almakta fazlasıyla zorlanıyo galiba. tüy yardımıyla tuzlu suyla temizleyin diye okudum temizlememede izin vermiyo. bende korktum bi yerine zarar vericem diye. ne yapabilirim bunun için..

2. Abdurrahman CENGİZ

eğer tıkandığına eminseniz iğne yardımıyla pisliği çıkarmayı deneyebilirsiniz zarar vermedin

3. umut limon

temizletmiyo iyice yorgun düştü bagırmaktan

4. Özgür+

Özgür+ Guest

veterinere götürsen daha iyi olur . burnunun kapanmasında et olmuş olabilir yada pislik olmuş olabilir veya mantar olabilir pek birşey anlaşılmıyor. veteriner en iyisi

genede ustalarımız yardım edecektir

5. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
  6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tuzlu su çok zararlı. Zeytin yaprağından çay yapıp burun deliğine tiy yardımıyla sürmeyi denediniz mi?

Sayfayı Paylaş