Karadeniz Pet

arkadaslar acill biraz bakarmisiniz

göztepe1925

Meraklı Üye
Arkadaslar muhappet kusu yavrusuna bakmio artik yenide yumurtlucagi icin babada bakmamaya basladi we 22 gunluk yavru ben az cok yavru beslemelere baktim siringa ve ufak ince serum aldim ama mama tam olarak ne weryim 1 hafta sonra yem kirabilmeye baslar ve bide kabuksuz yem aldim siringa icin ne mamasi yapip wermeliyim lutfen yardim yoksa olebilir

bebe biskivisini ezin suyla karıstırın yada princ unu vitaminlilieride olur. Hic olmadı bakkaldan bebe maması alabilirsiniz

Peki onlari siringa ile werdigimde faydasi olur deme ewde bebebuskivisi var balli hatta sutle sulandirsam olurmu

bebekler için olan hazır meyve püresi de verebilirsin

Sütte şeker olduğu için zararlı olur suyla karıştırman daha doğru olur hem de yavrunun su ihtiyacını birazcık karşılamış olursun

Bebelac 1 üst yas için olan mamalar öldürür kuşunu. Bebe biskuvisi ve pirinç unu olur

22 günlük yavruysa baba ile ayır yere yem at hem baba besler hem de yem kırmayı öğrenir. yarın dal darı alıp kafes altına koy 2-3 güne kendi yemeye başlar. 22 günlük yavruyu şırınga ile besleme boğarsın kolay bişey değil.

Son düzenleme:
Yavruyu disariya cikariorum kafes bolmeli kafes cikariom kafesin dibini koyourum bu sefer erkek kur yapio ona yavrunun ustune cikio

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

Bide kabugu soyulmus yem aldim ayri kafese koycam yerede serpistircem

Geri