petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar Amatör Yetistiriciyim Lütfen Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sametbalat tarafından 18 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. sametbalat

sametbalat New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kuslarim yaklasik 8-9 aydir beraberler fakat ciflesmediler .. ciflesmeleri icin yapmadigim birsey olabilir mi profesyonel arkadaslardan yardım bekliyorum

[​IMG][/url][/IMG]

2. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Arkadaki kuş net değil ama ceresi geride duran kuş beyaz parçalı olduğundan o renk kuşların vereleri net olmayabilir. O kuşta erkek olabilir...

3. sametbalat

sametbalat New Member

Beğenileri:
    0
    Cinsiyeti hakkında sorumun yanitini aldim kus disi .. ama kuru yumurta veriyormus ciflesmese bile o da olmadi

4. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Kardeş ben 20 yıllık üreticiyim bana mı anlatıyosun.

5. sametbalat

sametbalat New Member

Beğenileri:
    0
    Kimsenin bilgisini sınadıgım yok sadece hobi amaçlı bakıyorum onlara ciflesmediler diye soruyorum .. ciflesmeleri icin yapmadigim birsey mi var acaba ..

[​IMG][/url][/IMG]

Sayfayı Paylaş