petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar bakarmisiniz ? Disi kusuma arkadas alicam, iki disi kus anlasirmi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Kivim benim tarafından 21 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    3 aylik bi disi kusum var simdi yeni yeme dusmus bi disi alsam ikisi anlasirmi bide benimle ilgileri nasil olur? Suanki kusum arada isirsada alisti baya etkilermi? Yardimlariniz icin tesekkur ederim,

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Her iki kuşun da huyuna, suyuna bağlı olarak değişir bu durum. Can ciğer kuzu sarması da olabilirler, can düşmanı da.. Şans meselesi. :)

3. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Erkek Almak Daha mantıklı :)

4. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Bana ilgisi azalirmi egittigim kusun ya da diger alcagim yavrugu egitmede sorun yasarmiyim peki? Korkuyorum birazda almaya hata yapmam dimi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

Ya eslessinler istemiyorum hem disi erkek olursa hic ilgilenmezlermis benimle iki disi olmaz mi:(

Sayfayı Paylaş