petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar biktim lutfen yardim edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MSallakeroglu06 tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. MSallakeroglu06
    Gizli

Arkadaslar oncelikle selamun aleykum benim 3-4 aylik disi bi muhabbet kusum var yaklasik 2 aydir benimle. Fakat cok isiriyor ve isirincada canimi cok yakiyor kus benden korkuyo desem kendi kendine omzuma geliyor, kafesten cikmak isteyince tunekte 360˚ donup sebeklik yapiyor, elimden ve dilimden yem yiyor ama anlamiyorum neden isirdigini lutfen yardim edin

#1 MSallakeroglu06, 21 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Aralık 2014
  2. board

board New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşlar ısırırlar. Isırdığında tepki vermeyin bir müddet sonra bu alışkanlıklarindan vazgeçme ihtimalleri var

3. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Benimde muhabbet kusum var 4 aylık disi ısırıyor o da bence disilere özgü bir davranıs bu cünkü muhabbet kusum bana alıstı odadan cıksam bile yırtınıyor :D ondan ya böyle kabul edeceğiz yada vazgecicekler kendiliğinden :)

Sayfayı Paylaş