Karadeniz Pet

arkadaşlar bilmediğiniz konulara yorum yapmayınn...!!!

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
I

ismail baktır

Guest
lütfen bu konuyu herkes üstüne alınmasın arkadaşlar. Lütfen bilmediğiniz konular hakkında yorum yada yorumlar yapmayın bilmediğiniz konularda yaptığınız yorumlar yardım isteyen ve bilgi isteyen arkadaşların çok kafasını karıştırıyor lütfen biraz daha hassas olalım bu konuda.

lütfen bu konuyu herkes üstüne alınmasın arkadaşlar. Lütfen bilmediğiniz konular hakkında yorum yada yorumlar yapmayın bilmediğiniz konularda yaptığınız yorumlar yardım isteyen ve bilgi isteyen arkadaşların çok kafasını karıştırıyor lütfen biraz daha hassas olalım bu konuda.

İsmail bey kimse üstüne alınmasın ama arada boş konularda açılıyor oda forumda konu kirliliği yapıyor lafım meclisten dışarı :rolleyes:
Ben forumda dediğiniz olaya daima denk geliyorum özellikle 0-18 yaşaralığı yeni arkadaşlarımız yapıyor böyle hataları biz görürsek halletmeye çalışıyoruz görmez isek ......

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dedigin doğru bu arada umarım anladın ne demek istediğim mesela yeni alınan muhabbet kuşunun titremesi yem su içmemesi konusu belki 1.000.000 defa açılmıştır...
farkındayımm kardeşimm anladımm benim yorum yapmadığıma bakma bakıyorm dediğin gibi açılan bazı konulara gıcıklık olsun diye açılmışş gibi ama bi yandan da hak veriyorumm adam bilmiyosa ne yapsınn korkuyor haliyle

Üyelerimizin en çok yaptıkları hata; Arama yapmamalarıdır.
Örneğin; kuşunuzda bir hastalık mı var? Ne olduğu hakkında bilgi edinmek için arama yapabilirsiniz. Zaten çözüm önerileri genellikle yorumlarda belirtiliyor.

Üyelerimizin en çok yaptıkları hata; Arama yapmamalarıdır.
Örneğin; kuşunuzda bir hastalık mı var? Ne olduğu hakkında bilgi edinmek için arama yapabilirsiniz. Zaten çözüm önerileri genellikle yorumlarda belirtiliyor.

aynen kardeşimm zaten birçok konunun cevabı sitemizde mevcut