petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar bır sorum olacak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BENLİOGLU tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    Daha Önce belirttiğim gibi kuşum 17 ağustosta ilk yumurtasını yapmıştı 6 adet yumurta var bugün 19ncu gün ve herhangi bir hareketlilik yok dun aksam toplu halde baktığımda yumurtalarda herhangi bir karartı yoktu galiba hepsi bos beklemeli miyim, ayrıca ben yavrular olur umudu ile çiftehane almıştım zaten 1-2 ay kendi çiftimi bekletmem gerektiğine göre ben simdi arkadasımdaki dışı muhabbet ıle kendı erkegımı çiftehaneye koysam diğer tarafta kendı dışım dursa nasıl olur ilerde bir sorun ile karsılasırmıyım

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Dişi yumurtalara yatmaya başladıktan 1 hafta içinde damarlanmayı görmen lazımdı, yoksa yumurtalar boş demektir.
    Çifthaneyi birbirlerini görmeyecek bir malzemeyle ayırırsan sıkıntı olmayacaktır.

3. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    teşekkur ederim

Sayfayı Paylaş