petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar bir sorum var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve can yalçın tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. can yalçın

can yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar sizce nijer tohumu'mu da iyi yoksa havuç mu daha iyi kızıştırmada bide havucu yiyolar ama nijeri yemle karıştırdım yemi dağıtıyolar nijeri yemiyolar cevaplarsanız çok sevinirim..

2. Cancann

Cancann Guest

Bence havuç çünkü nijeri fazla kaçırdığınız zaman kuş tüye giriyor havuç daha doğal daha sağlıklı ve bir kaç vitamini birden vermiş oluyorsunuz ki üreticilerin çoğu hep havuç kullanıyor.

3. can yalçın

can yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Evet bende havuç üzerinde duruyorum ama bazı arkadaşlar nijer verdiğini sölediği için bende bi deneyeyim dedim acaba bişey olurmu die bir de kışın acaba muhabbet kuşlar çiftleşip yavru verirmi..

4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Evin sıcaklığı optimum ise kışında verirler yalnız kuşlar soğukta kalmamalı... :)

5. can yalçın

can yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    kapalı balkon da kalıyolardı içeri aldım uçok soğukdu korktum hasta olmalarında aldm içeriye şimdi iyiler ev hamam gibi :)

6. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    İyi o zaman bir şey olmaz :)

7. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    nijer iyidir orantılı kullan :)

8. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Bazı kuşlar yemiyor ne yapsan da aynısı bana oldu havuç ver havuç daha iyidir.

Sayfayı Paylaş