petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar bir sorum var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nemlu tarafından 29 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    Arkadaşlar şimdi ben daha yeni öğrendim banyolukun içine banyo tuzu katılıyormuş muhabbet kuşları için sorum şu olacaktı
    1. banyoluka katılan tuz muhabbet kuşuna zarar verirmi ?
    2. bu tuz ne işe yarıyor ?

cevaplarsınız sevinirim arkadaşlar.;)

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum

3. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    bende abi ama mypetshopta filan var demeki ayakta uyuyormuşuz ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

[​IMG] ?

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Bildiğim kadarıyla banyo tuzu tüylerin sağlıklı ve parlak olmasını,kuşların rahatlamasını sağlıyor. Normal tuzla karıştırmayın.

5. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    abi şimdi bunlar petshopta pahalıdır diye tahmin ediyorum mypetshopta 30 tl diyor sence normalmi bu fiyat bide nasıl kulanılıyor suyu koyarken karıştırıyormuyum ?

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Ben hiç kullanmadım o yüzden hem fiyat hem de kullanımını bilmiyorum ama suya konulduğuna göre karıştırılıyordur muhtemelen.

7. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    günceldir arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

günceldir arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

güncelll ! !! ! uzmanlar cevap verirseniz iyi olur

8. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    bence banyo tuzu almaniza cok da gerek yok. forumda genelde suya bikac damla elma sirkesi ya da az miktarda karbonat katin diye oneriliyo. mutlaka banyo tuzu daha iyidir ama cok elzem degil bence

9. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bazi uretici abiler kullaniyor. Kemik sagligi tuy yapisi icin saglikli bir urundur. Bir iki kus besliyor iseniz bu urunler size fazla gelecektir. Tabiki birkac kisi ile paylasilabilir. Alman menseili urundur. Zararindan cok yarari vardir.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    zaten 1 tane kuşum var fazla gelir diye düşünüyorum elma sirkesini denirim sanırım yararı tüyleri parlatmak diye hatırlıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

teşekkürler zaten fazla gelecek gibi vazgeçtim elma sirkesini denicem elimde yıkanmayı çok seviyor kereta :) :D

11. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    2 haftaya bir elma sirkesi kullanabilirsiniz hem tuyleri acisindan hem de bagirsaklari acisindan iyi olur fakat sirkeyi cok fazla koymamaya ozen gosterin. 5 6 damla yeterli gelir. Sirke disinda karbonat ve maden suyu da kullanabilirsiniz. Tabiki bunlari ayri kullanmak sarti ile donusumlu kullanabilirsiniz. Yikarken de dikkat edin usutmesin. Universitede iken kaldigim ev merkezi sistemdi 2 3 gune bir yikaniyordu benim sipa

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş