Karadeniz Pet

arkadaslar bir video ya bakarmisiniz

34arda34

Meraklı Üye
arkadaslar altta yayinladigim videoya bir bakarmisiniz bazen kuslarim azini acip kapatmasi ses cikarmadan sanki yorulmusta nefes nefese kalmis gibi usumuyo da orasi kesin yerleri sicak sizce neden yorumlarinizi bekliyorum tessekurler +++

Vidéo MOV | İzlesene.com Video

bana sorarasan birbirlerine fısıldıyolar gibi geldi kur yapıyolar birbirlerine normal bişey sanki...

Bazen disi yapiyo bazen de erkek herhangi bir ses cikarmadan agizlarîi oynatiyolar umarim herhangi bir hastalik belirtisi degildir usumek korkmak veya yorulmakla alakali degil

Ya birbiriyle sessizce konuşuyorlar yada yediklerini öğütmek için ağızlarını açıyorlar. Bence hasta değiller. Peki ağızlarını açtığında hiç sesleri geliyor mu?

Hicbir ses yok banada yemekle ilgili geliyo ama cozemedim

bu konuda daha bilgili tecrubeli abilerden herhangi bir yorum yokmuu

Erkek kuş mahçup düşmüş gibi sanki:)

arkadaslar sitedeki tecrubeli buyuklerimiz kusumun yaptigi bur agiz hareketine hicbir fikre sahip degilmisiniz

belki bilgi sahibi olan vardır ama denk gelmemiştir. Genellikle görseler de yazmıyorlar artık. Sadece satış sadece satış :)

hayir onemli bisey olmasindan ceniyorum hastalik korku filan olmasin kuslarimi alali 3 haftaya girdim zaman zaman yapiyolar her ikiside lutfen yardimci olun videoyu tekrar ekliyorum assagiya
tessekurler

Vidéo MOV | İzlesene.com Video

Yedigi yemleri sindirmeye çalışıyor. Sanırım ucuz yem kullanıyorsunuz ve suyu vitaminsiz gibi.

Yedigi yemleri sindirmeye çalışıyor. Sanırım ucuz yem kullanıyorsunuz ve suyu vitaminsiz gibi.

Yem olayini pek bilgim yok kapali 1 kg luk aliyorum diger vitaminli yem merle karistiriyorum onerdigîn bir yem varsa sole marka olmaz cunki turkiyede yasamiyirum bu arada suyun vitaminsiz oldugunu nerde gordun videoda yokk

Geri