petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaslar bir video ya bakarmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34arda34 tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar altta yayinladigim videoya bir bakarmisiniz bazen kuslarim azini acip kapatmasi ses cikarmadan sanki yorulmusta nefes nefese kalmis gibi usumuyo da orasi kesin yerleri sicak sizce neden yorumlarinizi bekliyorum tessekurler +++

Vidéo MOV | İzlesene.com Video

2. spawn59

spawn59 Guest

bana sorarasan birbirlerine fısıldıyolar gibi geldi kur yapıyolar birbirlerine normal bişey sanki...

3. 34dilan34

34dilan34 Guest

Bazen disi yapiyo bazen de erkek herhangi bir ses cikarmadan agizlarîi oynatiyolar umarim herhangi bir hastalik belirtisi degildir usumek korkmak veya yorulmakla alakali degil

4. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Ya birbiriyle sessizce konuşuyorlar yada yediklerini öğütmek için ağızlarını açıyorlar. Bence hasta değiller. Peki ağızlarını açtığında hiç sesleri geliyor mu?

5. 34dilan34

34dilan34 Guest

Hicbir ses yok banada yemekle ilgili geliyo ama cozemedim

6. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    bu konuda daha bilgili tecrubeli abilerden herhangi bir yorum yokmuu

7. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kuş mahçup düşmüş gibi sanki:)

8. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar sitedeki tecrubeli buyuklerimiz kusumun yaptigi bur agiz hareketine hicbir fikre sahip degilmisiniz

9. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    belki bilgi sahibi olan vardır ama denk gelmemiştir. Genellikle görseler de yazmıyorlar artık. Sadece satış sadece satış :)

10. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    hayir onemli bisey olmasindan ceniyorum hastalik korku filan olmasin kuslarimi alali 3 haftaya girdim zaman zaman yapiyolar her ikiside lutfen yardimci olun videoyu tekrar ekliyorum assagiya
    tessekurler

Vidéo MOV | İzlesene.com Video

11. oguzhan_06

Yedigi yemleri sindirmeye çalışıyor. Sanırım ucuz yem kullanıyorsunuz ve suyu vitaminsiz gibi.

12. 34dilan34

34dilan34 Guest

Yem olayini pek bilgim yok kapali 1 kg luk aliyorum diger vitaminli yem merle karistiriyorum onerdigîn bir yem varsa sole marka olmaz cunki turkiyede yasamiyirum bu arada suyun vitaminsiz oldugunu nerde gordun videoda yokk

Sayfayı Paylaş