Karadeniz Pet

Arkadaslar bu kuşun bir şeyi var mı

Furkan Yahya ÖZMEN

Paylaşımcı Üye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

...........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:16 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

Cevap veren yok mu ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:16 --

Yav kimsemi bakmaz ya

Ya valla olabilir bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

Ben kuşumu aldim herkes hasta dedi petshop değil dedi aldım çok halsiz bir türlü hareketlendiremiyorum ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

...........

Ya valla olabilir bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

Ben kuşumu aldim herkes hasta dedi petshop değil dedi aldım çok halsiz bir türlü hareketlendiremiyorum ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

...........

normal hocam daha yeni zamanla alışıor

Tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

Su okuyan 4 kiside cevap verse çok güzel olur

Tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

Su okuyan 4 kiside cevap verse çok güzel olur

Siz nesi olsun istersiniz kuşun
kuşun bişeyi varmı sorusuna cevap vermemek
yok manasına gelir
Yorum istiyorsan o ayrı
mesela benim yorumum
ayakları biraz tuhaf ya çok ayrık ya cok kapalı çıkmış
bi problem yoktur umarım

Yavruda bir bitkinlik var ama sorun ne bilemedim güle güle besle inşaallah önemli bir sıkıntı yoktur

Allahım ona tüy ünden çok ömür
ömründen çok yavru versin

Geri