petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar bu kuşun cinsiyeti ve tahmini olarak kaç aylık olduğunu öğrenmek istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 28 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann

Resimler, görünebilinmesi için düzenlenmiştir.. iyi forumlar dilerim.. [ Atılım BUKAĞIKIRAN ]

#1 mehmet fidann, 28 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ekim 2014
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    4 aylık erkek.

3. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    4-5 aylık civarı erkek

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    3 4 aylık erkek maşallah güzel kuş

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah güzel bir kuşunuz var..

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. mehmet fidann

saolun hocam eyw. :) hocam bide bi sorum olucak bi çift daha kusum var benim 10 aylıklar 1 aydır yuvalık takılı son 1 haftadır nijer tohumu veriyorum dişim kızışmaya başladı ceresi kahveye dönüyo yavas yavas yuvalıga hiç bi şekilde girmiyolardı son 3 gündür dişi girip cıkmaya başladı hatta bugün yuvalıga talaş koymustum talaşları dısarı atıyo acaba çiftleşme ne zaman gerçekleşir ve yumurtlamaya ne zaman başlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:34 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

eyvallah hocam temizlicem saolsun :) hocam bide bi sorum olucak bi çift daha kusum var benim 10 aylıklar 1 aydır yuvalık takılı son 1 haftadır nijer tohumu veriyorum dişim kızışmaya başladı ceresi kahveye dönüyo yavas yavas yuvalıga hiç bi şekilde girmiyolardı son 3 gündür dişi girip cıkmaya başladı hatta bugün yuvalıga talaş koymustum talaşları dısarı atıyo acaba çiftleşme ne zaman gerçekleşir ve yumurtlamaya ne zaman başlar

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Anlattığın durumda birkaç haftaya çiftleşir, çiftleştikten sonra 8-10 gün sonra yumurtalar gelmeye başlar. Ancak öncesinde kızgınlık yumurtası da gelebilir 1-2 tane..

9. mehmet fidann

hocam dediniz ya 1 2 tane kızgınlık yumurtası gelebilir die o yumurtaları nabmam gerekiyor

10. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam bende nijer vermeye başladıktan sonra dişim yuvalıkla acayip ilgili olmaya başladı 2 hafta girip çıktı sürekli geçen günde çiftleştiler :)

11. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Kızgınlık yumurtası kalabilir yuvada bir sıkıntı olmaz.

Sayfayı Paylaş