petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar bu papağanın cinsi ne?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onurdondu1 tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. onurdondu1

bir videoda gördüm jako papağanından 2 kat büyük nerdeyse çokta tatlı şefkatli bir kuş fiyatına göre almayı düşünüyorum ilk maaşımla ama cinsini bilmiyorum biri söyleyebilirmi biraz araştırdım ama bulamadım.

başka videoda görmüştüm bundan biraz daha büyüktü

Big parrot feeds apple to little parrot

2. armand0

armand0 Guest

Video'da büyük olan papağan kakadu cinsi diğeri ise sultan papağanı

3. onurdondu1

evet kakadu bunlar nasıl bir papağan kedi kadar fiyatı ne kadardır bir fikriniz varmı?

4. armand0

armand0 Guest

1.500 TL den başlıyor 4.000 TL kadar var fakat pek satan olmuyor çünkü artık yurtdışından getirmek zor oluyor yerli üretimide herkez yapamıyor

#4 armand0, 18 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Eylül 2013
  5. onurdondu1

bizim burdaki bi petshopcuda gördüm ama fiyatını sormamıştım :( 2500 tlyse alamam :( yinede bir ara soracağım kuş kafeste hareket edemiyordu zor sığıyordu kocamandı

6. armand0

armand0 Guest

Gerçekten büyük bir papağan ve bakımı bir o kadar zor umarım aradığını bulursun

7. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Aslan yavrusu gibi maşallah kakadu sultan papagını agzına alsa öldürür valla :D

8. onurdondu1

kocaman jako papağanını besliyordu ağzıyla :D sultan papağanınıda besliyor tam arkadaş olacak kuş hem insana hem diğer kuşa

9. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    bi videosunu buldum uzman tv de yaw bu nasıl bi bağırmadır :D böğürüyo bu kuş

10. armand0

armand0 Guest

Aynen öle ama genelde papağan türleri hep sesli hayvanlar yani bir muhabbet kuşu bile ufacık cüssesiyle ötüşünü dinletebiliyorki bu büyük papağanlar napsın :)

11. onurdondu1

horoz gibi ötüyr valla :D konuşma yeteneği yok galiba bunların

Sayfayı Paylaş