petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar cana yakın olan tür hangisi :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Koray DANIŞMAZ tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    merhaba bana arkadaş olmasını istediğim için bir mubiş alacağım:D sizce hangi tür almalıyım cana en yakın olan hangisi acaba ? ben ingiliz düşünüyorum :)

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Her kuş cana yakındır bence ilgiye bağlı

3. mervekcrgl

ingilizler çok yem tüketiyo ya o yönden dezavantaj :D

4. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Benim kusum yerli, kipir kipir yerinde duramayan, omzumuzdan inmeyen bir kus. Ailemizin cidden bir uyesi oldu, konusuyor bizi gordugunde kafesteyse eger ismimizle bize sesleniyor yanimizdan hic ayrilmiyor. Cinsiyle alakali mi bilmiyorum ama yavruyken sahiplenmemizin kesinlikle cok buyuk etkisi var.

5. ORCUN33

ORCUN33 Guest

cıddımısın bende ıngılız alıcakdım tam sarı renk :D

6. Levent Sayar

Ya arkadaslar bende ingiliz kırması var cok yem tuketse ne olacak ne kadar tüketecek yapmayın allahınızı severseniz ya :) kuş bu altı ustu bence bakın hangisi hosunuza giderse onu alın.Cunku sabır gerektiren bir maratona adım atacaksınız ve kuşunuzu ciddi anlamda sevmeniz lazım.Bence yem kısmını degil bu kısmı bir dusunun

7. mervekcrgl

ben işi şakaya vurdum ingiliz sakın alma demedim :) her tür cana yakın kimisi jumbo kimisi ingiliz sever sevdiginizi alırsınız kimide yerli

8. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    bütcen hangisine yetiyorsa zevkine göre al .

9. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İngiliz hantal olduğu için kaçmaz eve ilk geldiğinde bile elinizde omzunuzda durur. Ama ingiliz yerli gibi oyun oynamaz hareketli olmaz. Oynaşalım da istiyosan yerli diyorum. Diğerlerinin tek güzel yanı iri olması

10. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    :D yerli bir erkek alacağım bakalım

11. Levent Sayar

Peki ingiliz kirmasi hakkinda ne soyleyebilirsiniz arkadaslar :) ingiliz kirmasi var bende daha 1 1 bucuk aylik falan buyrun resmide burda masallahinizi esirgemeyin
    Ayaklari sizi aldatmasin yemden yeni dusmus aldigim icin yemi yerden yerken ayaklari pislige bulasmis :))

Tapatalk araciliğiyla,
    Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

12. ORCUN33

ORCUN33 Guest

bende sakasındayım ya ıngılız alıp egıtıcem fazla oynamazmı dıyosunuz yemde gozum olsa 185 mılyon kafes parası vermezdım :D:D:D

13. Levent Sayar

Walla dostum bende senin gibiyim cok ozeniyorum onunla resmen bir bireymis gibi ilgileniyorum falan hep iyiligini istiyorum.en ufak hareketinde neyi war acaba falan diyip kafaya takiyorum neolacak boyle bilmem :)

Tapatalk araciliğiyla,

14. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    bana göre bütün kuşlar cana yakındır sadece birazcık ürkek oluyorlar o kadar :)

15. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Bence hangi irki alirsaniz alin, kesinlikle bi ureticiden en fazla 40 gunluk bir yavru alin sizinle arkadas olmasini istiyorsaniz. Gerisi tamamen sizin zevkinize kalmis.

16. ORCUN33

ORCUN33 Guest

aynen öle kardeşimden yakın görürüm ben :p arkadaşın biri ingiliz ırkı hantal olur demiş ya o beni acabaya sürükedi hollandamı alsam ne yapsam

17. Levent Sayar

Kirma al sende bnm gibi o zaman daha mantikli degil mi?herikiside olsun :)

Tapatalk araciliğiyla,

18. ORCUN33

ORCUN33 Guest

kırma bılmemkı :/ okadar güzel kafes aldım en kaliteli vitamini sulugu aldım kuşda özel olsun istiyorum anneler günü alıcagım ıcın ozel olması lazım ama mersınde ben pek bulamadım cogu hastalıklı kuslar satıyolar

19. ömer duran yagar

Benimki ingiliz gunluk yem degistiriorum ama cok guzeller gunde yemini ufluyorum 3 günde bir degistiriom

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20. Sinan ÇELİK

Hollanda yavru erkek en iyisi olacaktır. İngiliz biraz hantal olur şowlar daha da hantal pakistan aşırı hareketli olur bıktırabilir. Yerliler idealdir. Benim tercihim yerliden az daha iri göğüs kafesi daha geniş ve kafa yapısı biraz daha büyük olan hollandadan yanadır. Biraz da tercih meselesidir tabiki.

Sayfayı Paylaş