Karadeniz Pet

arkadaşlar çeviri yapabilecek olan varmı

paylaştığım linkte kuşların solunum yolu hastalıkları ile ile ilgili bir takım bilgiler var ve çok güzel bilgiler bence biraz okudum ama ingilizcem yetmiyor. Var mı bir baba yiğit vatana millete hayır yapacak? Birde kitabın devamını arıyorum hala chapter 22 diyor yani bu 22. bölüm bunun devamı olmalı.

http://avianmedicine.net/content/uploads/2013/03/22.pdf

Bunu çevirisi ömür yer Mustafa bey.
İhtiyaç olan yerleri belirtirseniz yardımcı oluruz. Teknik terimler de olduğu için meşakkatli iş.

Aynen ama sadece o yorum yapabilmeli alt başlık altında ilerlemeli

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi sende tartıyor musun? kuşları

Kitapta tartıyorlardı :)

yavruları 3 günde bir tartıp grafik mi yapsak acaba?

Ben sitede böyle bir şey istesem, bizim webmasterla kavga ederiz.

:) benim paylaştığım programda var o, :) yumurta gelişimini tartarak takip ediyorlarmış

Kabataş fen lisesinde C1 seviye ingilizce görüyorum. Sana şu kadarını söyliyeyim okuduğum ilk 250 sözcüğün yaklaşık 90-100 kadarı tıp terimleri içeriyor. Bunu çeviren kişi üst düzey bir veteriner olması gerekli ki (bu gruptaki arkadaşlarımızın çoğu hobici) boş bir uğraş üzerindesin . Bunu araştırmayı çok istiyorsan kendini veteriner gibi eğitmek yerine kendi işinle ilgilen bırak kuşunlada veteriner ilgilensin olmaz mı ?

Kabataş fen lisesinde C1 seviye ingilizce görüyorum. Sana şu kadarını söyliyeyim okuduğum ilk 250 sözcüğün yaklaşık 90-100 kadarı tıp terimleri içeriyor. Bunu çeviren kişi üst düzey bir veteriner olması gerekli ki (bu gruptaki arkadaşlarımızın çoğu hobici) boş bir uğraş üzerindesin . Bunu araştırmayı çok istiyorsan kendini veteriner gibi eğitmek yerine kendi işinle ilgilen bırak kuşunlada veteriner ilgilensin olmaz mı ?

arkadaşımız enteresan bir AYDINlLIK seviyesinde. Yazık yazık diyorum. ENtellektüel ve bilinçli olmak kendimizi veteriner yerine koymak mı oluyor? Zeka küpü öğrencİM ağrının doğubayazıtında yaşıyorum kimisi köyde yaşıyor her önüne gelen kuştan anlayan veteriner bulamıyor üç beş bilgi edinmenin zararı nedir? İnsan kendini çok yönlü geliştirmelidir. Eğer ki Fen Liseleri ufkunuzu bu yönde açıyorsa şükür ki fen lisesinde öğretmenlik yapmıyorum. Ali Beyde beğenmiş ne deyim artık. uğraşlarımız boşa saygılar [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] bey hiç gerek yok ben çok üzüldüm gençlerimizi böyle görünce ben neyse

forum çok yönlü kendimizi geliştirme forumudur , fakat veteriner yönünde değil hobi yönünde geliştiriyoruz. kuşumuza yetsin yeter bilgimiz . kuşun korneasını da öğrenseniz ya sayın hocam .

arkadaşımız enteresan bir AYDINlLIK seviyesinde. Yazık yazık diyorum. ENtellektüel ve bilinçli olmak kendimizi veteriner yerine koymak mı oluyor? Zeka küpü öğrencİM ağrının doğubayazıtında yaşıyorum kimisi köyde yaşıyor her önüne gelen kuştan anlayan veteriner bulamıyor üç beş bilgi edinmenin zararı nedir? İnsan kendini çok yönlü geliştirmelidir. Eğer ki Fen Liseleri ufkunuzu bu yönde açıyorsa şükür ki fen lisesinde öğretmenlik yapmıyorum. Ali Beyde beğenmiş ne deyim artık. uğraşlarımız boşa saygılar [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] bey hiç gerek yok ben çok üzüldüm gençlerimizi böyle görünce ben neyse

Ben sizi destekliyorum tartışmamak için yorum yapmadım görmezden geldim.. Biz İstanbul'da oturuyoruz da ne oluyor her an veteriner elimizin altında mı belki geç kalınabilecek bir durum. lütfen kulak asmayın da başladığınız işe devam edin en azından bizler için..

Geri