petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar cifleşme konusunda bir sorun var sanırım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

Dişi kuşum neden çifleşmiyor. kızgın oldugu halde çiflşemiyor erkek 2 tane var yanında ikisi de kizgin erkeklerinde ... koyu mavi cereleri dişinde koyu kahve rengi...ne yapmam lazim...

2. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    sabır sabırla bekle bu işler sabır :D

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

valla 1 senedir sabır ediyoruz :D sonunda göturcem kuşcuya belki orda çifleşir :) diye

4. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    birazda şanş :D bnde 1 sene olcak nerdeyse :D bekliyom bütün vitaminlerini veriom mama veriom kafesi temiz sıfır sıtres . gene tık yok

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

valla dostum millete bakiyorum birakiyolar öyle sadece yem veriyor pat çifleşiyor biz cok istiyoruz diye olmuyor sanırım...

6. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    evet galiba öle arkadaşımda bir çift kuşu var ayrı ayrı aldı kşları 2 ayda yumurtladı kuşları ne vitamin ne kızıştırıcı veriyo kafesin temizliğinede hiç bakmıyor bile :D 3 kere yavru aldı sonra sattı :D

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hım var öyle bende cok görüyorum çevremden adam hiç bakmiyor bile hafta bir yem veriyor patır patır yavru cıkıyor bizde cok istediğimizden öyle oluyor galiba... :D

8. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    walla oyle kardeşim bende biraz sans oldu 4 ay bekledim yeni çiftleşip yumurtladılar

Sayfayı Paylaş