Karadeniz Pet

arkadaşlar cifleşme konusunda bir sorun var sanırım

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
Dişi kuşum neden çifleşmiyor. kızgın oldugu halde çiflşemiyor erkek 2 tane var yanında ikisi de kizgin erkeklerinde ... koyu mavi cereleri dişinde koyu kahve rengi...ne yapmam lazim...

valla 1 senedir sabır ediyoruz :D sonunda göturcem kuşcuya belki orda çifleşir :) diye

birazda şanş :D bnde 1 sene olcak nerdeyse :D bekliyom bütün vitaminlerini veriom mama veriom kafesi temiz sıfır sıtres . gene tık yok

valla dostum millete bakiyorum birakiyolar öyle sadece yem veriyor pat çifleşiyor biz cok istiyoruz diye olmuyor sanırım...

evet galiba öle arkadaşımda bir çift kuşu var ayrı ayrı aldı kşları 2 ayda yumurtladı kuşları ne vitamin ne kızıştırıcı veriyo kafesin temizliğinede hiç bakmıyor bile :D 3 kere yavru aldı sonra sattı :D

evet galiba öle arkadaşımda bir çift kuşu var ayrı ayrı aldı kşları 2 ayda yumurtladı kuşları ne vitamin ne kızıştırıcı veriyo kafesin temizliğinede hiç bakmıyor bile :D 3 kere yavru aldı sonra sattı :D

hım var öyle bende cok görüyorum çevremden adam hiç bakmiyor bile hafta bir yem veriyor patır patır yavru cıkıyor bizde cok istediğimizden öyle oluyor galiba... :D

walla oyle kardeşim bende biraz sans oldu 4 ay bekledim yeni çiftleşip yumurtladılar

Geri