petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar çift kuşlarım neden çiftleşmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaan_crazy tarafından 29 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. kaan_crazy

Merhaba arkadaşlar benim bir çift muhabbet kuşum var erkek olanı şubat ayında aldım benimki dişiydi 3 yıldır besliyodum sonra petshopa götürdüm çifleşme zamanı gelmiş dedi yanına eş aldım ilk koyar koymaz öpuştuler sonra yuvalığı taktım dişi yuvalığa giriyo ama erkeği sokmuyo erkek dişi yem yerken omzuna deyiyo kuyruğuna deyiyo dişi hemen bakıyo elletmiyo erkek çok istekli ama dişi kızışmadı herelde esas sorum çifleşirlermi.

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    biraz daha zaman tanıyım.

3. kaan_crazy

biraz daha zaman tanıyım ama yavru almayı çok istiyorum xd hee bu arada yemlerine njer katıyorum yumurta mamasıda var sularına bal da karıştırıyorum

4. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    o zaman zamana bırakın siz elinizden geleni yapmışınız gerisi onlara bırakın.kaldıkları ortam sakin yerle olsun.bu dönemde.

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yuvalık taktıysanız beklemelisiniz ...Siz mama ve vitamin takviyesi yapın..

6. kaan_crazy

bide kızıştırıcı yem almalımıyım

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    gerek yok , yemlerine azbişey nijer ekleyin..mama ve vitamin takviyesi yapın yeter..

bide isim soyisim bilgisini bana öm atın düzenleyim..

Sayfayı Paylaş