petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar Cinsiyet Yardım ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve mhmt94 tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. mhmt94

mhmt94 Guest

arkadaşlar bnm muhabet kuşum vardı mavi renk o erkekti heralde 1 ay önce gittim erkeğin fotografını gösterdim adam dediki kızgın bir erkek hemen ona uygun bi eş vereyim hemen çiftleşirler falan böyle bişeyler dedi verdi bana bi kuş neyse zaman geçti bktm bizimkilerde tık yok yani bnm mavi renk kuşum bu yeni gelene sırnaşıyo yanına gidiyo gaga tokuşturuyo falan diğerinde tık yok birde yeni aldıgımn çeresimiydi neydi gagasının üstteki kısmının rengi ilk geldiği gibi değil değişiyo yani açık renge doğru gidiyor bi yardımcı olunh kuşlarımın yaşları ve cinsiyetleri hakkınde birşey söyleyin .. :confused: :confused:

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Dişi daha çok genç ve çiftleşmeye hazır değil diye düşünüyorum.

4. MelihAkln

MelihAkln Guest

kızışmış bir dişi lazım sana. cere kahverengi olacak...

#4 MelihAkln, 21 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Haziran 2014
  5. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52

erkek kuşun kızışmış fakat dişi kuşun daha küçük 3 4 ay civarı henüz kızışma dönemi kuştan kuşa fark etmesine rağmen en erken 6. aydan itibaren başlıyor bu durumdan nerden baksan minimum 2 3 ay var dişinin kızışması için

6. mhmt94

mhmt94 Guest

çok teşekkürler ne dersiniz gidip değiştireyim mi yoksa kalsın mı böyle bnm diğer kuş o kızışncaya kadar bekler mi zorla şey etmesn sonra :D

7. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    dişi 4 erkek 7 ay üstü sanırım. Aceleciyseniz gidin kızışmış bir dişi alacaksınız fakat aldığınız dişiyle kuşunuzun 1 ay kadar çifleşmesini bekleyeceksiniz zaten o yüzden anlaşıyolarsa kuşlarınız değiştirmeminzde fayda var.

Sayfayı Paylaş